Facebook kuponi - kupovina/prodaja

Pozrdav,

Vec par dana ganjam facebook kupone, nasao sam po raznim portalima i forumima dosta free kupona ali nazalost ni jedan ne radi.

Kasnije sam se okrenuo kupovini, medjutim niko od prodavaca koje sam kontaktirao nema facebook kuponone na lageru trenutno.

Dali mi mozete predloziti gdje kupiti facebook kupone, ili neki web hosting koji daje besplatno facebook kupone uz hosting ?

Moj budzet je oko 5-8 $

Hvala mnogo i srdacan pozdrav

Hmm… Ne znam da li si prije nekada koristio facebook kupone na tom profilu (samo 1 kupon na 1 profil) :smiley:
Ja kada sam koristio kupone sa fejsa placao sam 10$ na fiveru i pazi kada kupujes na fiveru gledaj ko ima najbolje povratne komentare od kupaca :slight_smile:

FB kupone mozes koristiti samo na novih profilima i to samo 1 kupon na profil ne stariji od 14 dana. Imas kao sto @zdenga kaze na fiveru po 5-10$ za 100$ kupon

Hmm to je mnogo bitna informacija,znaci moguce je samo 1 kupon po jednom facebook profilu :frowning:
Dali imate za preloziti jos kakav nacin da se ustedi na facebook reklama ?

Dali mi mozete preporuciti nekog prodavaca sa fivera jel koga god sam kontaktirao nije mi odgovorio :open_mouth:

Mislim da ulagati u facebook kao biznis ili slično uopće nije isplativo, facebook se naveliko promijenio i nije više kakav je bio tako da sve pada u vodu.

@dragnetbl interesuje me jesi li uspio da dodjes do FB kupona?
msm dobro bi bilo da to iskustvo šeruješ ovde.

Nažalost nisam,našao sam jedan besplatan kupon ali važi samo za profile mlađje od 15 dana

Valjda starije, ja kada sam se oglasavao profil je morao imati vise od 15 dana …