Facebook Marketing ,Podizem punim broj fb lajkova, odrzavanje

Facebook marketing , koristenje Facebook stranica kao izvor posjete za vas sajt ili slicno. Punjenje facebook stranice na principu ) . Punim aktivne ljude sa balkana u vasu Facebook stranicu…
Odrzavanje …
Savjeti oko postavljanja addsense reklama, postavljanje , upute , podizanje CTR- a.

Automatizovanje wordpressa na principu … Schedulovanje clanaka 0 - 24 i automatski postanje na vase facebook grupe koje zelite da portal koristi , itd itd itd :smiley:

Tu sam za dogovor i biznis :slight_smile: … sve se moze kad se hoce…

Nudim i ja prave Facebook lajkove :wink:

Kako ih ti furas :smiley: ? na kojem principu ?

Molio bih da mi se obojica javite na PM sa cijenama na 1000 i koji je najveći broj koji možete sakupiti. Također, od kuda lajkovi dolaze.

Jel imas onaj regenerator lajkova? Haha. Kao da piše ima 65416516584 lajkova a ubiti ima 10 i ostali se ne vide (ne vide se profili korisnika kada gledaš tko ti je lajkao). Ima na youtube neka fora što sam nedavno gledao.

Nemam to… Nisam ni znao da postoji :slight_smile:

Na sta vi trosite svoje vrijeme … Znam da smo mi balkanci navikli zajebat i rodjenog brata jer takvi smo ,■■■■ ga 400 godina pod turcima pa nije ni cudo .Radite neki normalan posao manite se varanja. A vi sto imate viska love pa mislite kupovat nesto za “fejs” barem se informirajte o najvecim prevarama po pitanju fejsa prije nego nekom debilu platite za nepostojece lajkove ,postove i ostala social sranja .

Stvarno mi nije jasan ovaj Proteus, u temi dobri i loši trgovci možeš vidjeti da li su ljudi zadovoljni lajkovima, te da su to pravi lajkovi… Ovim lažnim optužbama i hejtanju nije mjesto ovdje…

1 Like

@Proteus dok kad je pitanje fiverra to jest istina, ali d1namic potvrđeno dovodi prave lajkove sa ex-yu područja. Ja sam isprobabo, vidio način na koji ih dovodi i istina je kako i reklamira.

1 Like

Nije nikakav hejt niti ista slicno ,vecina nas zna za clickFarming i kolike su te prevare . Da te mrzim nemam za sto samo kazem ono sto se realno dogadja popitanju te prevare zvane “facebook”

@Opica nema moj post veze sa reklamiranjem ,vise ima veze sa laznim lajkovima na kojemu zaradjuju na prevaru

Problem je u tome sto si napao mene i domazzstera za prodaju lažnih lajkova a uopće nisi upućen u situaciju, ja stojim iza toga da svi lajkovi koje sam prodavao (VIŠE NE PRODAJEM LAJKOVE) su pravi ljudi i da su svi lajkali stranicu znajući šta lajkaju a ne preko nekog skrivenog like buttona.

nisam napao ni tebe ni tog doticnog ,napao sam sve takve vase vrste da se razumijemo

E pa to i je problem, jer si nas optužio da prodajemo lažne lajkove, a ja za svoje mogu tvrditi da su pravi, što su potvrdili i svi kupci, te se većina odlučila i na dugoročne suradnje…

Obicno ne ulazim, niti citam ovakve postove na sebe i zivot besnih i psihicki skrhanih ljudi poput @Proteus ali u ovom slucaju osecam obavezu da se javim i da kazem da sam imao saradnju sa @d1namic gde je u roku ispostovano sve sto je rekao i saradnja je prosla bez ikakvih problema, radi se o dovodjenju ljudi na nov FB page gde je sve proslo bez problema i 99% lajkova su pravi, ne botovi.

1 Like

Potpisujem ovo gore napisano

Imam pitanje, jel imate nekvu web stranicu i sve to? Da malo pogledam vaše reference. Hvala

www.komicno.com ili komicno.net kucaj to je moje :slight_smile: … a ta stranica ide na 70 fb fanpages