Facebook Messenger spijunaza

Pozdrav svima,

sumnjam da mi jedna osoba cita poruke izmedju mene i partnerice na fejsbuku.
Ne znam na koji nacin je to moguce, s obzirom da mi je Facebook Profil zasticen maksimalno svim zastitama koje sam Facebook nudi, od dvostruke autentifikacije, broja… Promijenio sam sifru, stavio jos jacu sifru, kod djevojke smo imali problema sa mijenjanjem sifre, stare 2 sifre nisu bile priznate prilikom postavljanja nove sifre, na mejl adresi takodjer. Uspjeli smo nekako preko Tel. broja da promijenimo sifru i ugasimo taj profil. Napravljen je novi profil, isto sa jakim siframa, ali se desavaju slicne stvari. Ne dobijamo nikakve upozorenja od strane FB, Login aktivnosti se podudaraju sa nasim uredjajima, dakle sve cisto. Ne razumijem na koju foru je to moguce odraditi. Telefon nije fizicki bio u rukama doticne osobe. Ako ima neko neki savjet, preporuku, ideju, pisite. Hvala!

1 Like

Moguce da je putem neke aplikacije. Naime, postoji aplikacija, zaboravila sam kako se zove, preko koje je moguće čitati nečije aktivnosti. Da bi se ta aplikacija instalirala, ta osoba (špijun, prijatelj itd), u tom trenutku mora imati pristup vašem mobitelu, u stvari par sekundi vaše nepažnje dok instalira aplikaciju koja poslije postaje nevidljiva/skrivena na vašem mobitelu i putem koje dijeli s vama vaše aktivnosti. Ja drugu soluciju ne vidim osim ako ta osoba nije vidovnjak.

2 Likeova

Htjela sam da provjerim nazive špijunskih softvera, al ima ih dosta, evo link mozda pomogne 10 Best Hidden Spy Apps For Android Undetectable [2022 LIST] (softwaretestinghelp.com)

daj napiši konkretno, na koji to način “sumnjaš” da jedna osoba čita poruke između tebe i partnerice na fejsu? Možda nije tvoja “greška” nego partneričinom mobitelu netko ima pristup. Ipak, volio bi znati definiciju tvojeg “sumnjam”

Da, po cemu to sumnjas? Ako je u pitanju neka spy app jedino rjesenje je hard reset oba mobitela, pa probaj i to.

Evo da dodam za spijunske aplikacije a to je da one ne samo da salju spijunu poruke sve moguce nego i slike,slusaju razgovor u blizini telefona kao i sve razgovore bilo putem provajdera ili nekih aplikacija tipa viber mesendzer…te spijunske aplikacije imaju ikone kao da su sistemske aplikacije pa ljudi ne sumnjaju…treba odraditi fabricko i resen problem.

Mislim da najnovije mogu i preko sms poruke ili bilo koje druge.

Klikne se na link odradi download i i instalacija a da se ne zna.

Treba imati veliko znanje ali te aplikacije kostaju preko 2k evra ovo za link i download.Ti sto ih prave oni ih samo prodaju.
Ove ostale aplikacije koje moraju rucno,neke imaju i besplatne tipa decija zastita a neke kostaju par stotina evra.

Ma vrati na fabricko podesavanje oba telefona,cuvajte telefone,ne klikajte na sumnjive linkove,proveravajte broj aplikacija…

Teoretski,mozda neko nekoga laze u tom trouglu…:wink:

4 Likeova

Ubacio si jos vecu sumnju :rofl:

Kako god,sa srecom!Nisam mogao da odolim…:wink:

Za tu opciju treba jako veliko znanje.Posalje se sms tipa vidi ovu fotku ili lnik.Kada se klikne odradi se download i instalacija aplikacije koja posle radi sta osoba koja je otkupila zeli.
Obicno se koriste za spijuniranje kod firmi.

Veliko znanje treba da se to sve napravi ali zato aplikacija kosta jako mnogo.Ja znam za jednou od 2k dolara ali ima i skupljih.
Dosta toga se odradi na jednostavan nacin tipa poslovni ili lovarni ljubavni partner pokloni svom partneru telefon sa vec instaliranom aplikacijom.Ljubavni partneri to rade da bi proverili da li ih varaju.

to je moguce samo ako se izraelska obavjestajna sluzba upetljala u taj ljubavni trougao

Kako god ali te aplikacije rade na principu kao i na kompu downoad i instalacija trojanca.

Hahahhahaha :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: top

1 Like

Ma dajte ljudi ,sa moje strane gledišta lik samo sumnja u prevaru i sada ispituje kako šta sve može hahaah dečije igre

2 Likeova