Facebook mi obrisao stranicu od 150 K

Prije mjesec dana mi je dosla notifikacija da je moja stranica ugasena.Stranica je bila jedna od popularnijih na fb i svaka objava je imala minimalno 1-2 k lajkova imao sam dvije kazne koje su stojale nekad krajem 2019.Dobio sam opciju da se zalim da ne prihvatam kao i tako mi stoji evo mjesec dana da li neko zna ima li neko rjesenje i da li se moze igdje zaliti.Vjerujem da nema ali eto mozda je uradjen neki update.prije je imao taj chat sad i to mi nije dostupno

Redirecting...?cft[0]=AZV1ESdLaM7PPIln4A_U82S_Rrwi2oMNn4Nj-CLzd1ZmI0IIhrFpwJLg5LPpMkoLwE8gEPeBCYdtAHPthv3r7-rkUeUOA_JZ8tMvz4WjMzEbECHGOzBKRYNFpExRrGFb8DUSlHH55YqbU2a3AB45mJa91D4LO0Tc-U8EjWqwF6DOR6VaIR9hPAtAMUyu-vCtu8U&tn=R]-R

Piši agentu u četu uživo, vratićeš je

Jbg pise da mi je chat nedostupan

sačekaj pojavice se za par minuta

Chat Unavailable
Cekam i nista,kontam da mi nisu izgasili jer imam facebooku duzan za oglasavanje nekih 20$ od kad mi je banovana kartica nisam ni platio

Ma jok nema to veze 100%

Pokušavaj još i ne vikendom nego radnim danom do 22

Od 8 do 22

2 Likeova

Facebook je postao katastrofalan po svim pitanjima. Pogotovo Instant Articles je postao smesan. :confused:

Zadnji put sam imao instant 2018 obrisu mi stranicu bez razloga i ode i instant od tad nikad slao hiljadu puta nikad da prihvate ili ako prihvate reklame ne rade dobro javis se podrsku nikakve pomoci.Dignes stranicu na 200-300 k patis se godinama i samo ti obrisu sve je fuj na fejsbuku postalo

1 Like

Probavat cu nema druge hvala brale

Ja sam Facebooku platio za oglašavanje stranice, a drže me kao dužnika. Nevjerojatno