Facebook mi ukinuo page od stranice

Veceras mi je Facebook ukinuo page, od novog weba. Bez ikakvog razloga mi je izbacilo :

Postavljena su ograničenja na xxxxxx.com
Your Page has been unpublished and it cannot be published again.

Stranica je imala 7k lajkova, novi page. Ne razumijem radi cega se ovo desilo i da li je iko imao slican problem?

Salji appeal, ako nisi krsio pravila vratit ce ti je.

Pa koliko znam da nisam, sve objave su bile normalne bez 18+ ili slicnih gluposti. Ne mogu da vjerujem sta ovi ovo mogu uraditi kad je njima k… cejf. Ovaj zidov od Marka mi nenormlano pici po zivcima.

Ja sam izgubio oko 1 mil fanova na par stranica u istom danu, kad sam se zalio slali mi automatski odgovor da sam sudjelovo u stranicama za razmjenu lajkova. Da, sigurno sam skupio 1 mil lajkova tako, idioti…

1 Like

Kakvi su ovo jadovi da covjek ne povjeruje…Nece ovo vratiti vjerovatno, sad se sjetih i DDL i njihovog ukidanja. Kakvi govnari

Da li postoji kakva konkurencija koja bi te prijavila?

Postoji ali zar je tako nesto moguce, pa ja cu onda napraviti 100 profila i pozatvarati sve stranice.

Gledam bas sad reach na ostalim stranicama mi je x5 manji nego inace…

Jos jednu mi sad ukidose stranicu…

Šta objavljujes na nju ?

Nista slike u opis stavim link

Kakav link :slight_smile:

Pa link od moje stranice

fb stranice ?

Web sajta…Logicno :slight_smile:
Ali hajde za ovu mi nije zao imala je 4k, ali sad mi je panika da mi majmuni ne poukidaju sve pageove.

Desilo se isto mom jednom frendu, na webu je imao adsense reklame kojimma navodi na klik…
I ugasili su mu je.

Nije mi taj slucaj. Nemam nikakvog prisiljavanja na klikove ili slicna sranja.
Najgore sto nema objasnjenja zasto ih gase

S nečim kršiš facebookova pravila a pitanje je s čim, kako su se zvale stranice, da nije do imena…a i čudan mi ovaj njihov agresivan pristup bez objašnjenja zbog čega [quote=“limenka2017, post:1, topic:34046”]
Your Page has been unpublished and it cannot be published again.
[/quote]

Jedna je bila naziv web sajta, a druga je Balkan i jos nesto. Bukvalno nisam ni cim krsio pravila, nisu bile objave 18+ ili nesto na taj fazon. Slike normalne, a u opisu link sajta.

Nije ni meni jasno, ali ako mi ukinu jos koju bice to tezak udarac… I ovako sam bezveze izgubio sad 11k ukupno lajkova.

Vratili su mi obje stranice, ali i dalje nisam dobio odgovor sta se desilo…

bolje ista nego nista :smiley: