Facebook naplaćuje nepostojeće reklame

Ne vjerujem da mogu i ne vidim razlog zašto bi uopšte ulazili u tvoj profil?

Od Facebooka odn. Mete nisam nista dobio nego samo od Paypala.

Moraš dobiti od njih račun kada naplate. Pošalju ti račun na email, imaš i “Billing summary” i možeš ga tamo preuzeti i tamo ti sve piše…

Ponavljam - nisam ništa dobio. Jedino imam račun od Paypala.

Mora biti račun. Neće oni naplatiti bez računa, na kojem se tačno vidi za šta su ti naplatili…

Postaješ naporan. Ako kažem da nisam dobio račun znači da ga NISAM DOBIO.

Naravno da mogu, mogu šta god požele. Dva puta kada sam slala žalbu za business manager, oni kulturno pitaju da li se slažem da uđu na moj račun da provjere, ja sam rekla da DA. Tako da, kad su ušli i izašli ja nemam pojma, nema notifikacije ili bilo čega. Pa računajte koliko je zaposlenika Mete dobilo otkaz, koliko njih ima ljutih i razočaranih, i prije su njihovi zaposlenici preprodavali fb naloge i nikad nisu dobili otkaz, ništa ih ni sad ne sprečava. Pa eno webshopove prave i prodaju se naveliko fb nalozi, USA, Filipini, Mexico, Indija itd. Stranice, Business nalozi…nema šta nema. I još Markovu sliku stave :face_with_hand_over_mouth:

Dobit ces racun, al ne odmah. Ja ga obicno isprintam nakon mjesec dana. Za one koji se oglasavaju preko facebooka trebaju jos platit pdv na tu cifru. Ako se radi o vecem iznosu kontaktirati ce vas porezna tako da znate…

@Dali mislim da si tocno rekao, to je jedino logicno objasnjenje.