Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Nije ni katastrofalan brate nema ga nikako :smiley:

malo su se zeznuli sa fake accountima: KAKAV FAIL: HDZ-ovci kupili botove iz egzotičnih zemalja da im udaraju lajkove na Fejs postove, a ovi ‘okidaju’ isključivo ljutka – Net.hr

:grin:

1 Like

radel’ vam komentari na fb stranicama ?
fb definitivno ili nešto radi na serverima ili baguje… 5min ima komentara, 5 min ne pokazuje ni jedan komentar na pojedinim objavama…

klikni na all comments? nekad su sakriveni

Nesto veliko rade, meni jedan dan radi pristojno drugi dan haos. Nikada kao ovaj mesec

sad su došli, @simeon a nisam od jutros na fb pa da to nisam znao :joy:
@Brale22 nešto opako štucaju… od prije dva dana, 5 linkova dnevno od toga 1 link ode u nebesa rič, ostala 4 nemaju ni 500 pregleda… valjda budu narihtali ubrzo

a jel neko zna nešto u veži ukidanja fb analitike …ubrzo nekad… samo sam vidio naslov, nje mi se dalo čitati o čemu se radi :thinking: :roll_eyes:

Rade sigurno meni ne moze page da postavlja u grupe…nesto mute sigurno. Jucer nisam mogao dodati neke na biznis. Nesto se dogadja, a reach nemaju kud gore. Mogu ga samo popravit haha

od kada ti je to ?
ispaltil se radit dok oni čeprikaju te tehnikalije

Od danas sinoc je moglo normalno.
Ma sta znam isti mi je reach kao i ovih dana tako i danas katastrofa.

Možda si previše dijelio pa te zabranili…

Nisam. Jednom u 10 dana i to nekad zaboravim sa page.

Danas sam primjetila, mislila da ljudi brisu komentare, kad poslije vidim vratili se, pa ponovo nestali :innocent:

1 Like

Meni danas dostal obavijest cestitamo vam na placanju reklama i datum iz 2017 godine a inace mi je banovan licni profil godinama za placanje a juce mi fb obrisao jednu stranicu od 30 K fallowersa

A ja zadnju reklamu imala 25 -og, samo taj dan jednu objavu reklamiram 3 eura i jutros doslo da su naplatili i obustavili mi reklamiranje na tom prodilu, poslala sam na pregled cisto da pitam sta je u pitanju, s drugog profila mogu placat reklame, isti je racun i kartica. Ja mislim da oni nas sto pomalo placamo hoce da likvidiraju :joy: a nikakve koristi od njihovih reklama svakako

Ne smiješ koristiti istu karticu ili paypal na dva profila

Kako ne, pa tako mi je evc 3 godine, na profilu mi je taj drugi dodan kao zamjenski admin i to u opcijama fejsbuka, mozemo dodat koliko hocemo admina za svoj add acc, da ne smije ne bi bilo te opcije

možda je mislio na to da na novom fb nalogu ne smiješ koristiti karticu/paypal nalog koji je bio na banovanog nalogu jer ce ti zbog toga i novi nalog biti banovan

Fb definitivno pukao :grin:. 20-50 ljudi prosek od juče, barem kod mene. Imamo li slične uzorke kod drugih? :grin:

Meni sub i ned palo za 70% . Jučer popodne se vratio rič na onaj prijašnji, sve do prije 1 sat…evo ga pao rič za 80%…a baš pomislio normaliziralo se…

1 Like