Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Meni varirao, ali od juče baš pokosilo. Inače, znalo u toku nedelje da bude po 300-400, pa padne na 100, ali ovako nije bilo.


Ne dam ni lipe za reklame, ali dođe mi da cukenbergu pošaljem 100e da plati sat programera-servisera da sredi situaciju

Dobiće po golubu :grin::joy::joy::joy:

haha ja ne placam nikako ima par godina a doslo mi juce cestitamo vam sto ste uspjesno uplatili i racun iz 2017.A sto se tice reacha danas 5-6 ljudi ne radim vise nikako skroz sam sve pogasio samo youtube zakon fb je proslost propada polako ali sigurno

Vidi meni zadnjih desetak dana varirao. Bude jedan dan po 100 i onda sledeća dva radi ok, bude po 200-400. I od juče totalni fijasko. Ovoliko nisam imao ni kad imam strike. :slight_smile:

vi se žalite na reach i govorite da je fb propao, a da znate kolike pare ljudi uzimaju prodavajući kojekakve gluposti po fb grupama, i to bez ikakvog spama, bez ikakvih metoda, scripti … old school objave i komentari, dogovaranje preko messengera i slanje brzom postom … nemojte usko gledati, ne izmišljajte toplu vodu

4 Likeova

Druže, nisam pisao da je fb propao tako da bez generalizacije, pričam isključivo iz ličnog iskustva zadnjih desetak dana samo. Verovatno nešto rade, a što se tiče skripti, prevara ili tome slično - zaista se time ne bavim i to me ne interesuje.

1 Like

Da nisi objavljivao klikbejt ili previše objava, možda su te ograničili?

Ma jok. Uvek standardno zadnjih par godina.

neko je pitao sta ce biti sa invite kad ukinu lajkove i ostave samo followere na stranici, danas meni promijenilo, moze se invite slati opet.

Uzimali smo i mi mnogi dok je moglo je*es ti sad fejsbuk objavis clanak dodje ti faktogra fili raskrinkavanje kaze nije istina sreze ti reach,fb te kazni bez razloga kao mene neki dan na clanak o sportu dobijem kaznu sirenje mrznje a clanak nikakve veze sa tim nema zatim se zalim i potvrde da nisu pogrijesil.FB je postao smece mozda za jake stranice verifikovane jos moze ali za nas obicne je potop.Doduse i ja imam 2-3 stranice od 150-200 K koje su medju popularnijim na ovim prostorima al uzalud reach mrtav

1 Like

nikad čuo… šta više nema lajkova ?

Ma da, samo se vidi broj followersa. Meni su na jednoj to promijenili danas, a uskoro ce na svim.

Možeš se vratiti na staru u opcijama, meni su prebacili jednu stranicu.

pa kad ste objavljivali naslove tipa “poginuo haris dzinovic,” “progledao sasa matic”, “arkan na kipru” i ostale gluposti

ne seri bgti

Po njima saban saulic pogine svaki mjesec hahahaha

2 Likeova

Ma vec je ovako kod mene oko 3 godine, na 2 profila je isti add racun i kartica na njima, moj profil ima 2 admina za add racun, to je ovaj drugi sto je juce dosla obavijest da nmg reklamirat, a tom prodilu sam tetka :joy:

1 Like

Danas ode jos jedna stranica od 90 K pratioca koja je na slikama imala po 500-600 lajkova ne znam mozda je do mene :smiley:

Mozda si ti to objavljivao pa znas iz iskustva ?
JA sam to dijelio kad ti nisi ni znao sta je Facebook haha mlad si naucit ces

E svasta, nema restrikcije a sakrili je, posalji zalbu?