Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Tehnicki su u pravu s obzirom da su ljudi primati

Na sta li ce ovo izaci…kad prorade nemamo ni jedne stranice haha

1 Like

evo mene su spojili na aparate :rofl:
samo da ne bude grmilo, stara će da isčupa :rofl: :rofl:

3 Likeova

Taman sam hteo da oznacim @Mario063 da vidim jel ziv :rofl: ne brini se i Zukenberg sad prikačen na 5 aparata a ne jedan :joy:

@limenka2017 ja se ne secam kad ovako bilo da ne radi toliko dugo… Nebi me iznenadilo da ovaj tvoj vic bude stvarnost :joy:

Ps: smejacete mi se ali dobio sam rekordnih 20 folowera na Pinterestu u sat vremena :rofl:

1 Like

Seoba naroda na tik tok :joy: ko da gledam

1 Like

Najjaci su mi ovi srpski tabloidi sa teorijama haha…ali predugo je ovo, ona se oglasila da zaposlenici ne mogu uci u zgradu hahahahaha

1 Like

Mislis na ovo :rofl:

Da, da hahahahhahah

Kako god mozemo se zezati , ali nadati se da ce sve povratiti uredno, ne mirise ovo vala na dobro…jos bi nam samo to trebalo :joy:

1 Like

Da li imaju backup :rofl: :rofl: :rofl: :joy:

1 Like

@meda hvala na brizi, evo šta me održava na životu :hugs:

1 Like

Zamislite posle ovoga reach na 20% :rofl: placam cevape i pivo za sve clanove foruma ako bude :joy:

Ps: ili od ovih mojih 800k ostane banana i Cao djaci :rofl:

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :joy:

1 Like

Baš me zanima da li će javnost biti upoznata sa problemom, jer vjerujem da je nešto ozbiljno. Ovo je najduži prekid u prethodnih nekoliko godina, ako me sjećanje dobro služi.

3 Likeova

Ako bude… #posleovoga

Kazu da nece biti ON sve do ujutru 8 časova…

Blumberg: Zakerberg izgubio 7 milijardi dolara za par sati (nova.rs)

1 Like

znaci do jutra ce da pukne jedno 30 milijarde, ali ako, mnogo su drcni postali u zadnje vreme… karma je cudo

Žurka na Tviteru: Urnebesne reakcije na pad Fejsbuka, Instagrama i Whatsapp-a (nova.rs) :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Ma sta je to za njega :stuck_out_tongue_closed_eyes: