Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Upravo to, al ne mozes ti njima objasnit. Prije si imao dosta korisnika koji su na fb po citav dan, a malo stranica i malo postova. Prije 10 godina od ovih vecih stranica bila samo ono Dnevna doza lepog i ono neverovali ili da (tad imala mozda 200k)… Danas imas hiljade stranica sa preko 100k za nase govorno podrucje. Naravno da ce domet biti nizak

1 Like

Primijetio sam i ja na jednoj velikoj stranici, iako ne radim tako, zanima me kako stignes nakon svake objave objaviti i komentar, ili preko nekog programa automatski objavljujes?
Mozes umjesto link u komentaru, ostaviti link pored, npr Procitajte vise na:, isto ce ostati slika

Napravio sam sebi automatizovanu skriptu preko Seleniuma(Python), tako da onda to sve radi.

1 Like

Izgleda novi update dosao na FB, vidim par stranica koje objavljuju link posta u komentar. Da im taj komentar bude uspjesno objavljen medjutim nije vidljiv :rofl: (i meni je 1 stranicu affectalo)

1 Like

Ovaj zasluzuje ban i to dobar ne gasi popup nikad😂

2 Likeova

očito da od nedavno postoje filteri neki napredniji, nije da samo takve komentare brišu, nego i druge neovisne o objavi brišu…

1 Like

na social champu postoji opcija da automatski ostavi komentar na svakom postu

To se i prije desavalo… vidio be se komantar da je “all comments” oznaceno umjesto most relevant… mislim da ti to cak mozes izmjenit negdje u opcijama na stranici (da ne prikazuje most revelent kao default opciju)

2 Likeova

ne znam za Šaćira, ali nisam tolki kreten :rofl:
i kad to označiš, opet nema komentara… refrešaš, piše i comm. ali kad otvoriš kom nema ga, prebaciš to što spominješ, opet ga nema :slight_smile:

1 Like

Komentar se objavi i ne dodje nikakva obavijest o bilo kojoj zabrani, medjutim kad se refresha page komentara nema :rofl: (skroz ga obrisu)

A i ima i za ovo “caka”, komentarises recimo “bla bla” na post i kad taj komentar editujes i dodas link(tad ga ne obrisu :sweat_smile: :joy:)

1 Like

Jesi ovo ban dobio :stop_sign:

1 Like

Nije to moje :joy:, zato sam i ostavio vidljiv naziv stranice

1 Like