Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

adsense, adnow mgid …

1 Like

Ja na dvije stranice po 100k nista reach dobaci do 1k.

Katastrofa,isto koristim mgid adsense i nativmediu.

Uzas sta Fb radi!

posalji ako hoces na dm linkove do stranica pa cu ti reci sta radis da ne valja

Ako FB ne gura džaba sve… Nebitno jel članak od prije 5 godina ili danas objavljen. Dok je FB gurao prolazili su svi članci, stari, novi, klikbejt naslovi, obični naslovi, ma sve šta god postavim. Kad FB prestane gurati, možeš raditi šta hoćeš… dok ne krene opet. To je sva filozofija.

1 Like

Suština rada na fb je samo kači članke i čekaj da te fb pogura?

Svako koliko kacis clanke? U kom razmaku?

Svakih otp sat vremena s tum da napravim stanku jedno 2 sata gdje objavim 2 slike ili video.

Poslao sam u dm linkove.

Kako uopšte doći u fazu da vas facebook gura. Da li imate nekakav savjet. Tipa moraš imati 50.000 pratilaca, objavljivati 5 postova dnevno i slično. Postoji li neka caka za nas smrtnike, da se i mi probamo snaći.

prva stavka je da sajt nije krs… da lici na nesto… da nisu lazni vijesti (moze klikbejt), i to je onda to… postalvjas i nadas se da ce se nesto uhvatit

2 Likeova

Na koliko vremenski stavljate članke? Ja sam pre stavljao na svakih 60min i od Januara sam počeo na svakih 30min i mogu reci da se povećala poseta za nekih 30%. :upside_down_face:

Nemam iskustva, ali rekao bih da moraš imati ne 5 objava dnevno, nego 15, po mogućnosti zanimljivih za klikanje. Onda se i uzdati malo u sreću. :roll_eyes::man_shrugging:t2:

ja imam preko 20 …abcd…

1 Like

kod mene 7 objava dnevno… nego da li cu moci kad me prebaci sa creator studia na MBS moci u isto vrijeme vise videa zakazivati ili cu morati 1 po 1, zna li neko (nisam jos ni pokusavao metu jer sam previse naviknut na creator, ali da se pripremim :smiley: )

malo poezije

Ovaj fejsbuk nije normalan.

Kreirao sam stranicu prije par mjeseci i svakog mjeseca boostam od prilike 5 objava po 5-10$ i invajtam osobe koje su lajkovale post…

Zadnja 2 dana mi zbog nekog bug-a u nedogled daje da invajtam ljude koji uopšte nisu lajkovali išta… :joy::joy::joy::joy:

Jučer i danas sam pozvao 2k ljudi dnevni limit je 1k

1 Like

a jel lajkuju? jel pratis koliko % lajkuje posle invajta

ja sam rpije koristio onaj automatizovani dodatak, al nije bilo neke vajde

Što je najjače lajkuju :rofl::rofl::rofl::rofl:

I objave i stranicu.

1 Like

To je super. Kakva ti je inače strategija kada napraviš novu stranicu. Da li bustaš samu stranicu, ili uglavnom ideš na postove pa onda pozivaš ljude. Koja je po tebi dobitna kombinacija.

Po mom mišljenju bolje je boostati post i pozivati ljude da lajkuju stranicu.

Poslije imam više lajkova na objavama koje ne boostam.

1 Like