Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

daj Bože da je do toga… javi obavezno čim testiraš

Ja imam samo jednu FB grupu, koju sam kupio u paketu sa sajtom koji se nije na forumu prodavao.

Bila je jedna grupa tu od 70k,javim mu se on kaže već sam je prodao adminu Foruma i ti si nakon toga zaključao njegov oglas. Zato sam bio siguran da si je ti kupio. Pogrešna procena, soryy. :sweat_smile:

@Mario063 ovo sa domenom zaista funkcioniše bar u mom slučaju. Glavna domena mi je sad ana hlađenje pa cu kroz par meseci probati opet sa njom.

Kakoih tagujes mozes li objasniti?

Ovo je ludnica haha…moze se jednom sedmicno tagovati, bar tako pise… Mozda pokusati sa vise admina svaki dan, nevjerovatna opcija :joy:

1 Like

Ajde ostavim paypal za kave :joy:

Ali bukvalno ta rec “ludnica” opisuje ovu opciju. Ajde ko je jos probao? :grin: :sunglasses:

A da, ako hocete da imate opciju da tagujete 1x dnevno, lajkujte ovaj komentar i napisem kako :rofl:

4 Likeova

Meni na jednoj grupi pise 1x dnevno, a na drugoj 1x tjedno…
Ali u svakom slucaju dobro je kako god haha

Upravo tako, uporedi ta dva profila i videces zbog cega je tako, ima caka :joy:

Isti profil…isti admin na dvije grupe.

  1. Stavi jezik profila na engleskom.
  2. Profil mora imati neke svoje Facebook stranice gde je Admin.

Aj ziveli :beer:

1 Like

ubacis stranice u grupu i da imaju admina pa one objavljuju

Isti problem sa reach.

Od jutros vrtim aplikaciju i nijednom nisam vidio “predloženo za vas…”, a prije bila svaka 3 objava.

Vjerovatno je do toga problem.

Ja imam grupu od 2k :rofl: al nemam opcije za tagovat

Udji u komentar i kucaj @everyone
Trebala bi biti opcija

1 Like

Lol radi. Super, hvala. Ovo je bas dobro ponekad zanimljivu pricu podijelit i pitat everyone za misljenje. Hvala :innocent:

2 Likeova

Mali update sto se ove funkcije tiče…

  1. Ukoliko nemate opciju za tagovanje obavezno prebacite Fejs na engleski i onda kucajte @everyone jer na srpskom ili hrvatskom kada kucate nekada neće da imate tu opciju.

  2. Obavezno koristite profile koji su stari više godina, jer su mi juče ugasili 2 privatna naloga (sve što imam je bilo na njima) bez opcije za povratak, mogu samo da skinem podatke i da se izlogujem. Jako su rigorozni što se ove opcije tagovanja tiče. Istu količinu tagovanja sam probao sa profilom iz 2011god i nema nikakvih problema.

Imam preko 20 profila (stari po 10 godina i više) tako da ovo što sam napisao je potpuno provereno. :slight_smile:

Sta se desava meni unpublish 15+ stranica

Nije samo tebi, vecini je, meni isto. 50ak stranica najmanje, nisu sve, nego jedna grupa stranica koja je kreirana negdje u isto vrijeme… u page quality stoji Stranica je uklonjena za svaku, ali nije, moze se i sa drugih profila vidjeti da je aktivna i dalje. Price na stranicama rade, ne moze se nista objaviti, podijeliti i sl. Trebali bi ovo srediti ubrzo

1 Like

Meni je neki dan na jednu dosla obavijset kao: Pregledali smo vas zahtjev i zakljucili da vasa stranica krsi smjernice nase zajednice. A nisam nista slala na pregled jer nemam nikakvih restrikcija. Kad uđem u tu obavijest ne pise nista, stranica je i dalje ok. Pa sam pretpostavila da je neki bug. Ali ljudi, vama gase stranice, sto nikako nije dobro, ko zna ko je sutra sljedeci.

Kako su ugasili IA ništa ih više ne veže za sajtove, a pogotovo nas koji imamo google ads i ostale mreže na kojima zarađujemo. Glavno pitanje zašto više uopšte da puštaju nas koji kačimo sajtove na njihovu mrežu od koje oni više nikakve koristi nemaju… biće zanimljivo pratiti u narednom periodu šta će raditi sa ovim stvarima…