Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Skočile cene, ovaj sigurno prati ovaj naš topic :joy:

1 Like

Kako nema koristi, nije facebooku jedina zarada od firmi koje promovisu svoje proizvode :smiley:
Malo ko je u stanju od 0 napraviti stranicu i privuci dobiti veci broj lajkova na stranicu(tipa 10K+), vecina to ostvari masnim placanjem nadajuci se da ce se vremenom isplatiti, za firme da ne pricam. Ionako su reach srozali dokle su mogli, treba jos i da brisu ljudima stranice u koje je ulozeno i para i vremena. Nema logike, ovo sto se desava sad je vjerovatno update neki zabagovo.

1 Like

Ne taguje sve isto kao ona opcija za pozivanje ljudi da lajkuju. Kao skuplja sve osobe koje su lajkovale neku objavu u zadnji 6 mjeseci, a na kraju 70% ljudi ostane nepozvano.

Pitanje je i ove što si pozvao preko te opcije, da li zaista dobiju obavijest.

i meni su ukinuli 22 stranice

Meni isto tako…neko uspio vratiti?

za sada niko nije vratio…

Jel imo neko ovo kad ogranicenje * For security reasons, your account has limited access to the site for a few days. If you have any questions, please contact our [Help Center]

  • If you think this doesn’t go against our Community Standards [let us know]

Imam na jednom profilu ne mogu nista da postavim danima a niti da prebacim admina, mogu samo share raditi…

Like I said.

Sredili su, vracene stranice

vraćene si stranice… :blush:

pocoe koristiti domenu koju sam koristio prije 2-3 god (i guralo je jedna duzi period pa sasjeklo dobor)… i cini se odma da je posjeta duplo bolja? (mada idalje ne gura, al ko zna)

ako su ovi palu tj došli do plafon 200 lajkova svako 20 objava onda je sve jasno :rofl:
iako ja idalje mislim da je to @simeon :dotted_line_face:
usput, šta je sa tom novom domenom, kakvi su utisci?

na ove sam mislio

Jel ovo Biscani koriste Insant Articles ili? Zar IA nije ugašen? :thinking:

e ljudi, facebook mi za ads kaze da nije moguce pokrenuti kampanju iz Rusije?! Cijeli dan sam pisao, tamo, vamo i Nista. Maloprije sam promijenio karticu. Kad, evo vratili mi ono sto su naplatili unaprijed, a ovo sto se oglasavalo do sada je otislo pod dug. Kad pokusam podmiriti dug, kao sve super, ali mi nista ne skida s racuna ne biljezi mi uplatu, premda kaze da je ads racun ponovo aktiviran, a nije…?!

do 20.04. radi, ali svakako vise reacha nema… haos

malkoc bolje nego na onoj sto je “ugasena”… ali nije u pitanju nova domena nego jedna sto sam koristio prije 2 godine… I fb ju je gurao jedan period. Znaci, otprilike umjesto 25-30k pregleda, sad ima oko 40-50k

FB, kao i Instagram je zabranjen u Rusiji, koliko se sjećam. Kažeš vratili ti što su uzeli unaprijed, znači dobro je. A ono što se već oglašavalo sumnjam da je otišlo u dug, jer oni odmah naplate, možda je to baš taj povrat. Otuda da vam ništa i ne skida jer nema šta da skine. A što se tiče aktivacije, možda je račun za oglašavanje aktiviran ponovo, ali se neće moći koristiti za npr Rusiju, jer tamo FB-a nema, ne znam da li se nešto promijenilo, ali mislim da je i dalje zabranjen. Uglavnom sačekaj nekoliko dana dok se sve ne ažurira u vezi starih oglasa.

Ništa se značajno nije promijenilo… u jednom trenutku sam samo dobio obavijest da podmirim dug. Tomsam i napravio. Odmah nakon toga se sve vratilo na staro… dakle ne mogu pokretati kampanje. Nemam nikakve veze sa Rusijom! Ali baš nikakve, niti takve!

Koristim priliku za oglas kojim kupujem, ne samo dobru facebook stranicu nego i facebook profil koji ima valjani račun za oglašavanje.

Pisalo da creator studio prestaje sa radom 12 aprila, a sad piše na kraju mjeseca.

Vidim nekima i dalje pretvara članke u IA, kod mene od početka mjeseca neće.