Facebook odjednom smanjio domet na svim stranicama

Ovaj clanak nema veze s vezom, sve sto je napisano je cista glupost, instagram bonus program nije zahtjevao nikakve brojke sto se pratioca tice, upadali su profili sa 5k, bilo im je bitno samo da se snimaju reelsevi, al to su mogli samo USA i Kanada imati, a trenutno je i njima ukinuto…

Raja dešava li vam se išta sa fb ima li ikakvih skokova, ovo ide samo gore i gore…isto je i sa ig ako neko radi traffic preko ig kakvo vam je tamo stanje meni je isto kao i fb sve gore i gore…

Svakim danom, sve više i više srljamo u propast. :wink:

Možemo li reći da smo putovali u USA između 2007. i 2022. da nam Meta plati odštetu? :face_with_hand_over_mouth:
wiiiiiiiiii

A šta kada ti Profil sa kog vodis stranicu dobije zabranu na 3 dana,a FB stranica nestane potpuno,da li znaci da su je obrisali ili sta? Hvala unapred na odgovoruu

Koliko ja znam ako ste jedini admin tada nestane i stranica i treba da se vrati kad admin bude odblokiran.

1 Like

Sada je profil vracen ali stranice jos uvek nema,da li samo cekati u toku dana da vrate ili je potrebno da ja ‘reaktiviram’ ili sta vec? Hvalaaa

Ako nije izbrisana, moguće da je samo deaktivirana i preko svojih fb postavki je aktivirate opet. “Odaberite Postavke i privatnost, a zatim kliknite Postavke. Idete na Vaši Facebook podaci. Ako imate Facebook pristup stranici u novom iskustvu stranica: Kliknite Privatnost, a zatim kliknite Vaši podaci na Facebooku. Pritisnite Ponovno aktiviranje, a zatim pokraj stranice koju želite ponovno aktivirati kliknite Ponovno aktiviraj.” . To je što predlažu sa FB-a.

To je sa ovog linka Reactivate a Facebook Page | Centar za pomoć Facebook

Kako stojite sa reach-om? Popravlja li se šta ili ste odustali? :grin:

Meni isto i dalje, užas…

Znači truba i dalje.

1 Like

Meni je srednja žalost. Varira iz sedmice u sedmicu. Jednu sedmicu odvali, drugu plač.

1 Like

kad ovi Biscani.net ne mogu da skupe lajkove, onda znate koliko je sati

1 Like

Gece brat moj, istu muku muči. :grin:

Ćuti, imaš barem jednu. Mi niti jedne. :wink:

1 Like

Isto drug kod svih. Prije na 1000 lajkova po postu, moglo se izaći 5k pregleda i više. Sad 1k lajkova 500 pregleda. Jedino bi nas moglo sacuvati video monetizacija ukoliko odobre za našu zemlju. Do tad piši propalo.

1 Like

A gle ove kraljeve koliki je tu reach

meni vec drugi put bitdefender detektuje phishing attempt kada otvorim ovu temu … neko je ovdje zalijepio neki zlocest link @c3po @steelmaiden

Odustao, doduše sada me FB smara da vratim Način plaćanja u Page manager, pa mi ne da da koristim tu aplikaciju :slight_smile:

1 Like