Facebook oglasi i kuponi

Pozdrav :slight_smile:

Prvo pitanje je da li ce mi FB skinuti novac nakon sto se kampanja odradi. Stavio sam lifetime budget 10€ i stavio da nije moguce preko toga preci, pa me zanima ima li sanse da uzmu vise novca !?

Kakva je to praksa bill me later, pa ja bih sada mogao da ih zeznem (naravno da necu, ali kako im se to isplati !?

Dalje, kako se dobiju free FB kuponi !? Da li ima negdje da se nesto uradi pa da se dobiju besplatno !? :slight_smile:

Ako si postavio budget na €10, FB ti ne može naplatiti više od toga.
Kuponi se dijele kroz raznorazne promocije, sumnjam da ih u svakom trenutku možeš pronaći besplatno.

Hvala na odgovoru. Dobio sam kupon i pauzirao trenutnu kampanju i na kraju je racun 1€ no novce jos nisu skinuli, kada ce !?

Dobio kupon, dodao ga i dobio novce. Eh sada, kada kreiram novu kampanju i stavim reicmo limit 30€, da li ce meni prvo skinuti pare s kupona ili ce mi bill paypal ? :S

Moze ko rec jel se isplati preko fejsa reklamirat ? Ili da izaberem google adsense

Vjerojatno si mislio na Google Adwords… no da odgovorim na pitanje - da, Fejsbuk se isplati ako si kampanje dobro optimiziraš i targetiraš.

Pozdrav,

Izvinjavam se sto budim staru temu,ali evo cjeli sam google prevrno i nigdje nisam uspio naci facebook kupone da rade.

Dali mi neko moze pomoci oko toga ?,gdje naci facebook kupone da rade ?

Hvala mnogo

Ako stavis limit nemoze ici preko toga mozda moze za neku sicu ali rijetko i to se desi ako vise kampanja koristis sa zajednickim budzetom.