Facebook oglasi i tagiranje lokacije

Pozdrav svima,

Imam pitanje vezano uz tagiranje lokacije na Facebook-u. Naime, živim u turističkom mjestu i svakako bi odlična ponuda mojim klijentima koji imaju restorane, suvenirnice itd. bila da se u ljetnim danima naprave oglasi koji bi se prikazivali ljudima koji se trenutno nalaze na tom području.

Znam da facebook oglasi imaju mogućnost odabira lokacije ali mislim da se to odnosi na osobe koje stvarno i jesu s tog područja tj. one koji su postavili u svom facebook profilu to mjesto kao mjesto rođenja ili prebivališta.

Idealno bi bilo da se tagiraju ljudi koji su se prijavili na tom mjestu u zadnjih nekoliko dana ili tome slično.

Vjerujem da ste shvatili o čemu se radi i bio bih veoma zahvalan ako imate neki savjet vezano uz vaše iskustvo vezano na tu temu.

Lp!

Da, malo sam istraživao i postoji opcija kada se radi publika da se tagiraju ljudi koji su se prijavili nedavno na navedenoj lokaciji i koji inače žive 200km dalje od te pozicije. To bi zapravo i bila prava definicija turista i mislim da je to to što mi treba.

Eto, možda još nekome pomogne a ako još tko ima dodatnu ideju, uvijek je dobrodošla!