Facebook oglasi plaćanje

Meni se nije isplatilo niti malo, 200kn sam ulozio i nista se nije prodalo.

To je nekakva greska vjerojatno, nemoguce je da to toliko kosta. A cifru od 50$ dnevno mozes mijenjati, stavi neku manju koja tebi odgovara.

BUMP: Još jedno pitanje! :slight_smile:

Trenutno na kartici nemam više od 10$ koje sam potrošio. Budući da FB naplaćuje na kraju mjeseca zanima me sljedeće. Mogu li ja pokrenuti oglase za još 10$ iako na kartici nemam više od 10$ (koje sam potrošio praktički, ali FB nije još naplatio).
Za 2 dana bih stavio tih 10$ na karticu za koje mislim pokrenuti nove oglase.

Također zanima me mogu li ikako napraviti da odmah plaćam oglase, a ne da čekam kraj mjeseca?

Mislim da možeš u postavkama namjestiti cifru nakon koje želiš da ti skida sa računa. Mislim da threshold kreće od 25 dolara i raste s vremenom. Ja sam sad već dugo na $750, ne znam dal je to maksimum, nisam istraživao, a niti isprobavao smanjivati jer u pravilu radim za klijente oglašavanja pa mi odgovara veći threshold.

Cijena lajka varira od tematike stranice i širine tržišta kojem nudite stranicu. Najmanji klik koji sam dobio je bio $0,01 za lajk, znaći za $10 1000 lajkova, tj. novih fanova na stranici. Trenutno radim promo za jednu novu onine kuharicu, targetiranu na naše jezike i samo žene starije od 23 i u 24 sata sam uspio lajk skinut na $0,07, a verujem da ću sutra kroz dan uspeti spustiti na $0,04 i tako će se onda vrtiti neko vrijeme.

A kako doći do toga, nema univerzlnog odgovora. Ima puno postavki koje možete podesiti i jedino rješenje je pratiti što se događa. Nikada ne pokrećem ispod 5 oglasa za jedan page, različitih i onda pratim reakciju i mijenjam postavke. Ono što također sumnjam da se događa, je to da fb “daje” više accountu koji je više i potrošio. Pokušao sam jednu stranicu reklamirati sa novim accountom i onda sa svojim i sa svojim dobijem bolje rezultate. Međutim meni je kroz acc prošlo nekoliko tisuća eura u zadnje dvije godine, pa možda to ima utjecaja.

Možeš ti trošiti koliko hoćeš on će ti na tvom limitu zaustaviti oglase ako ne uspije napraviti isplatu sa tvoje kartice koju si tamo stavio, ali onda se zna desiti problem, kao meni jer sada kada sam poslije uplatio novce nece da skine, ali i nedaje mi dalje oglase. Također pazi na to da ti na tu potrošenu cijenu ide još pdv, tako da će ti sve što si potrošio biti uvećano.