Facebook omogućio višejezične objave

Jučer je Facebook omogućio korištenje takozvanog “višejezičnog sastavljača”, funkcije koja omogućuje objavu statusa na različitim jezicima. Ovo je vrlo korisna stvar za sve vlasnike velikih stranica čiji fanovi su iz različitih dijelova svijeta, kojima se možete obraćati na materinjom jeziku. Ako odlučite objaviti status na engleskom kao primarnim, te španjolskim kao sekundarnim jezikom, svima kojima je…(Cijeli članak)

Na materinjem jeziku.
Ovo kad već govorimo o jezicima… :slight_smile:


Ne zamjeri molim te. Popijmo jednu. I ja ću, pa taman mi zrđala koja vida. :slight_smile:
1 Like

Nema zamjerke, dapače. Tipfeleri su dio tog posla. Ispravljeno na portalu, ovdje nemam te ovlasti. Svakako, hvala na ukazivanju greške :slight_smile:

Edit: Može piće, samo ja ću ipak nešto gorće, takav je dan a i muči me želudac :slight_smile:

1 Like

Odlično Jime. :slight_smile:
No, koristim prilku za primijetiti ovu jednu malu grešku na Forumu;
slika koju si ti stavio se je rastegla u širinu a moja se uredno prikazuje, zašto to? (i meni se dogodi nekad) :frowning:
Oba su formata .jpg a imam Windows 7 i FF 47.0

P.S. Nazdravlje u svakom slučaju. :slight_smile:

Pelinkovac, piće moje mladosti. Maraska naravno, onaj badel kao da je kuhan od lijekova kojima je rok istekao…

2 Likeova

@c3po Ne znam, iskreno, prvi put sam ovo doživio, nije mi jasan razlog. Al nema veze, bitno je da se vidi šta je i sa čime nazdravljamo :slight_smile:

@komentar Vidiš, čudno, većini ne paša Maraska, kod tebe obrnuto. A to da su to dva različita svijeta - Badel i Maraska - to svakako stoji.