Facebook page needs review. :( Što učiniti?

Dobio sam slijedeću obavijest u FB pageu: :frowning:
needs-review

U emailu mi objašnjavaju slijedeće:

It looks like “taj FB Page” is not a local business or public place.
Please let us know what type of Page this is.
If we don’t hear from you by 2. srpnja the Page won’t be listed as a place people can check in.

Ima ispod i button koji kad kliknem otvara FB prozor koji ništa ne nudi osim navigacije gore i po strani. :frowning:
confirmed
Odgovorit’ ću im na ovaj email jer, koliko vidim, nije noreply, dolazi s @facebookmail.com.
Molim napišite ako znate nešto da bih trebao napraviti prije toga? Gdje ću maknit’ ovo “local business”, to nisam ni unosio? :frowning:
Vjerujem da ste (neki) imali ovakva iskustva? :o:

Probaj ovo https://www.facebook.com/help/222732947737668/

Jedina kategorija tu mi je web-mjesto. Smatrao sam to primjerenim jer i jeste povazano s websiteom, ali nema nikakvog lokanog businessa. Jedino da dodam još koju kategoriju? :o:

Kod mene je ovako. Ovo je preko ‘Voditelj poslovanja’, ali i ostale stranice su mi tako koje nisu preko njega. Kliknem na ‘Uredite informacije o stranici’ i tu mi se sve pojavi za uređivanje

Maknuo sam uličnu adresu s informacija o stranici.
Mislim da su to shvatili kao neprimjereno. :o:

Mislim da je to čak i logično s njihove strane … kontaju da i ti prelaziš “na tamnu stranu” brišući adresu :slight_smile:

1 Like

Samo cijepajte sa biznis menadzerom prije par dana obrisano 50 stranica jer su bile povezane preko biznis menadzera :raised_hand_with_fingers_splayed:

Mislio sam da im mogu odgovoriti odavde, ali ipak nije tako. Mail vraća na noreply adresu. :frowning:
Kako im se sad javiti? Ne vidim opciju u help centru, tamo samo ima pričam ti priču
A kažu “If we don’t hear from you by 2. srpnja…” :o:

Opet mi je došla ova mrska obavijest, :frowning: nepromijenjena:

Kako ću “let them know” kad ne postoji opcija da ih kontaktiram, u FB podršci će me u najboljem slučaju uputiti na forum sa zajednicom? :frowning: Jasno je da je ovo automatska poruka.

Što učiniti?
Hvala nekom samozatajnom FB masteru na odgovoru na gornje pitanje. :frowning: :o:

Tamo u opcijama promijeni kategoriju u zajednica ili nešto slično i problem bi trebao nestati?

Kako sam napisao gore, kategorija je Web-mjesto. :frowning:
Misliš dakle da to nije dobro? Da kategorija bude “zajednica” mi izgleda neozbiljno. To ništa ne znači.
Hvala ti na postu svejedno, koja je tebi kategorija? :o:

Kod mene je zajednica jer je takva stranica i nikada nisam dobio ovu poruku. Testiraj zajednicu pa nam javi, a kasnije pronađi kategoriju koja odgovara tvom biznisu, koja ne mora imati ‘poslovni prostor’ da bi radila, kao npr. zajednica, sportaš, stranica za zabavu i sl.

1 Like

Evo, išao sam u tom smjeru. Izbrisao sam web-mjesto i postavio ovako:

1-sub
Poslovnog prostora nema.
Ako netko ima nešto dodati, neka napiše, imam još ovaj tjedan vremena. :frowning: :o:

Neće se ništa loše dogoditi za 7 dana, ne brini. Facebook je vjerovatno tvoju stranicu označio kao mjesto a ono zapravo ne postoji :smiley: Za 7 dana će tvoja stranica biti izbrisana iz ‘mape’ i to je to.

1 Like

Dobro je ako je tako. :blush: Ja sam razumio da će mi page staviti pod Unlisted ili nešto slično. :frowning:
Ti si mi Olafe uvijek simpatičan (a pogotovo sad), mada priznajem da te svaki put zamišljam kao ovog lika ispod. :blush: Posebno pozdravljam sve one koji znaju za njega. :smile: :o:
blaf

2 Likeova

Ala si ga omašio :-1: :raised_hand_with_fingers_splayed:

Ima jaču bradu ali je mršaviji sportski tip :medal_sports: :baseball::baseball::baseball:

Imam toliko brade da mi žilet može biti 6 mjeseci :smiley:

1 Like

Ne laži rutonja :joy::joy::joy::joy::joy::joy:

1 Like

pratim ove teme oko fejsbuka i jedino što mogu zaključiti je da imate čelične živce i da je fejsbuk krenuo u nevjerovatnu akciju

kad se sve sabere i oduzme jednostavno ne možeš zaključiti šta fejsbuk ustvari hoće

lol

Ko nas pita… Lako je odustati, ali nije to to :wink: