Facebook pomoć oko stranice

Pozdrav, zanima me je li moguće fb stranicu (osobna web stranica), kojoj sam administrator, odvojiti tako da više ne budem admin, nego onaj tko koristi stranicu (a nema osobni fb profil) da se ulogira putem prijave…Dakle, da je pretvorim sa svim njenim sadržajem u osobnu stranicu. Unaprijed hvala.

Do sada je to moglo na način da osoba svoj profil pretvori u stranicu. Pretvaranjem profila u stranicu profil se i dalje mogao koristiti ali nigdje nije bio vidljiv, imao je samo 5 % opcija pravog profila, i mogao se koristiti samo za uredjivanje stranice. I sada postoji opcija za pretvaranje profila u stranicu, ali više ne radi kao prije.

Da li zelis facebook page pretvoriti u personal profile?

Sta sada nije isto kao prije? Ja sam jucer prebacila profil u stranicu al mi se prijatelji jos nisu “pretvorili” u lajkove… Pa ako neko zna koliko se dugo ceka s obzirom da profil ima preko 3000 prijatelja…

Javi da li su ti prijatelji presli u fanove, pa ces vidjeti o cemu pricam.

Jos uvijek nisu, nezz koliko traje taj proces :3

14 dana od dana zahtjeva.

Dobro hvala, mozda mislite na to da se prijatelji ne “pretvore” u lajkove? Vec mi se jednom kolegi to desilo…

1 Like

Da, upravo mislim na to.

Hvala vam :slight_smile: al imam jos dva pitanje, da li je pametno da prekinem proces i izbrisem tu stranicu? Sta ce mi biti sa profilom onda?

Nisam siguran da mozes prekinuti proces, ali brisanjem stranice neces nista postici. Samo ce ta stranica potpuno nestati i neces moci iznova pokrenuti proces. Brisanjem te stranice ponistavas ID stranice i automatski ce ti pri novom zahtjevu otvarati 404 page.

Profil ti (po mom dosadasnjem iskustvu) ostaje, kao i stranica, pretvorio ti se profil u stranicu ili ne. Ono sto ti trebas uraditi je da u ovih 14 dana probas rucno prebaciti te fanove na stranicu.

Hvala ti mnogo, bas sam se bila zabrinula da ce mi profil otici bez obzira da li se pretvorio u stranicu ili ne… Pokusat cu tako kako si napisao… Nova sam u ovom poslu pa mi je svaka pomoc dobrodosla. Hvala opet :slight_smile:

1 Like

Nije neki Englez, ali evo par hintova koji mogu pomoci:

I kako je proslo?