Facebook reach problem zadnja DVA mjeseca?

Ljudi jel ima neko kakvo resenje ? Sve radim po pravilima. Ne kontam sta se vise desava sa Fb. Prosli mjesec 20 dana nisam imao reach na linkovima. Slao sam nekoliko puta apel. Da bi mi na pocetku odgovarali da i dalje krsim pravila. A zadnji apel kad sam poslao odgovorili su mi da su pogrijesili i da mi se izvinjavaju . Tad su mi pustili reach na svim stranicama. Nakon toga 10 dana sam radio normalno. Evo sad opet ima 15 dana kako nemam reacha. Kontstantno saljem apele. Al uvjek dobijem odgovor od glupog robota. Stvarno vise ne znam sta radit. Jel zna neko mozda neki email da bi se mogao obratit privatno facebooku ?

Ima. Prodaj sve FB stranice što imaš i pređi na neki drugi biznis. Nema boljeg riješenja.

Još ako dobiješ dobru cijenu za te stranice, bingo :wink:

2 Likeova

A ljudi fb je umro pre 2 godine. Svaki reach nakon toga je poslednje trzanje mrtvaka.

Oživljavanje mrtvaka je kao da se pokušava upaliti Nokia 3210 stara 15 godina koja je odavno crkla.

pa Facebooku nije u interesu da korisnici odlaze sa njihove platforme. zato je i smanjen reach na linkove. isto tako su uveli ad breaks da korisnike natjeraju da uploadaju video, a ne da postaju youtube link.

a što ovi imaju dobar reach :smiley:

da, imaju dobar reach.

samo ja govorim o reachu za web linkove i youtube.

Reach na slikama je manje vise u redu svugdje :smiley: linkovi su problem

Drustvo ja razumijem kad nekom gase reach ko objavljuje magazin vijesti crnu hroniku itd. Kod mene su vijesti zanimljivosti itd. Znam imati po 200-300 lajkova na jednoj vijesti. I sve radim po pravilima. A ne ide mi u glavu ima par stranica nema kakve gluposti ne objavljuju gledam oni rade bez problema. To je izgleda uvjek tako bilo. Ko god je posten prvo njega zeznu.

Sa fejsbukom je kako koga potrefi, nebitno da li neko radi sve po pravilima ili ne.

1 Like

Jel kod vas reach slab? Imam stranicu od 2700 ali je reach pao u zadnja 2-3 dana. Vrti se izmedju 2-15

Kod mene je pao prije pola godine, jedva dise :joy::joy:

1 Like

Ovih par dana katastrofa

Da li ima neko problem sa reachom na stranicama u zadnja dva dana bas opao :thinking:

Ne. Moja pretpostavka da ti je domena flagovana od strane fb-a kao spam ili tako nesto… Meni se mnogo puta desavalo tako