Facebook reklame blokirane (Restricted)

Pozdrav svima.

Imam problem koji me muči već neko vrijeme.
Obzirom da sam radio duže vrijeme instagram reklame koje su bile povezane sa mojim facebook nalogom iste više nisu moguće jer je nalog za reklamiranje onemogućen (“You’re Restricted From Advertising”).

Pokušao sam onda napraviti drugi Ads nalog na istom profilu, ali nije ni to bilo baš efikasno.

Probao sam napraviti nove facebook profile pa sa niih povezati, međutim ni to nije bilo efikasno.

Također moram navesti da je sadržaj apsolutno sa pravilima zajednice.

P.S: Ako ima neko ko prodaje starije facebook profile neka mi se javi, to mi je drug rekao da probam ali da profil mora biti stariji od 3 godine.

Jesi vezao sve istu karticu za placanje?

U početku jesam, kasnije sam samo išao da dodam novu karticu izvadio sam neku internet karticu koja bude gotova za 5 minuta i onda je neki kraći period opet moglo ali ubrzo više ne.

Mislim da sam tu napravio grešku jer sam u početku dodao istu karticu umjesto odma da sam probao sa drugom i IG je već blokirao Ads onda je bilo kasno za drugu, ali nisam više ni sam siguran.

Uglavnom nemam više nijedan fb nalog da povežem sa IG za Ads iako sam sad izvadio novu karticu. :roll_eyes:

1 Like

Da, povezano s karticom. Jbg probaj napraviti neki acc i nakon 10 15 dana pustiti adse

Probacu tako, pa ako uspije uspije.

Da nema možda neka grupa na fb/ig ili forum gdje bi mogao naći da neko prodaje fb profile da su bar godinu stari to mi je onako safe opcija.

Hvala tebi na pomoći.

Ne znam, ako pronadjes proslijedi i meni u poruke i meni trebaju.

Bhw social media marketplace, dosta ljudi prodaje pa mozete pogledati opcije.

Sta je to moze link…

2 Likeova

Ja sam našao neki sajt po nazivu koji si dao, ali ništa gdje imaju oglasi i slično.

Ako imaš link, bilo bi korisno.

1 Like