Facebook reklame, Savjeti 550e za 19k?!?!

Pozdrav, relativno sam novi u ovom (oko 3-4 mjeseca), imam stranicu za (BiH, Srbija i Cro) koristim Fb reklame, za 19k lajkova na stranici sam dao oko 550e, Mislim da je to malo previše i da ne znam dobro da ih postavim. Molim za vaše mišljenje i savjete. Hvala
EDIT. Cjena po lajku direkt na stranicu je od 2-6 centi

O čemu je stranica? Na šta uplacuješ reklame, link video slika? Pozivaš li ljude koji lajkuju?

Stranica je sa slikama citati, Reklame uplacujem na Facebook menager, pozivam sve ljude koji lajkuju ili komentarišu. Problem je sto mi oglas uzima za jedan lajk u prosjeku 2-6 centa

Puno ti uzimaju…Samo na slike uplaćuješ, jesi probao sa link ili video?

Prijateljski savjet ti je DOBRO ISPITAJ PROFITABILNOST OD CITATA. Da ne bi sutra uložio novce a imao samo lajkove na fb stranici :slight_smile:

Iz iskustva govorim.

5 Likeova

odlican savjet i ja sam imao jedan sajt sa citatima i ugasio ga jer je profitabilnost nemoguca i to je po meni gubljenje vremena

Citati su tu samo kao podloga, planiram da profil doguram do 40-50k lajkova na stranici i onda da napravim web i da puštam reklame na webu, a da postove djelim na fb za klikove.
Samo mi je problem sto su mi preskupe reklame, gledam po foruma da ljudi pustaju reklame za 1e dobiju 500-700 lajkova, dok kod mene prosjek za 1e 50-70 lajkov. Ako netko zna napraviti takve reklame spreman sam platiti ako se uspijemo dogovoriti.

jel aktivnost dobra na stranici s tih 19k? Jako je tesko vratit pare sa FB kad ulozis tako u nek sajt i onda objavljujes materijal nevezan za tematiku sajta…

1 Like