Facebook scheduler

Pozdrav, zanima me preko kog sajta objavljujete na fb. Ja sam koristio godinu dana kuku.io i prezadovoljan sam. Ali zbog izbora u Belorusiji i zabrane rada servera, kuku trenutno ne radi. On je kostao 55$ za 90 stranica.

Koristio sam postcroj, dobar je ali je dosta skup, 100 stranica 200$ i postfity 200 stranica 70$ ali ne moze preko 25 postova dnevno.

Vidim everypost ima 100$ 120 stranica. Sta vi preporucujete?

Inace zanima me samo preko 70-80 stranica i da kosta do 100$

Vidim nema postova na fb a ne sjecam se da sam dobio email od kuku-a… Neodgovorno

Postcron sam koristio prije, i to prije nego sto je mnogo poskupio- i ostavio sam ga prije nego sto je poskupio i nisam ga htjeo koristiti ni kad su mi davali 3 mjeseca dzabe- ne zbog inata nego zato sto je tad bio teski krs… Zamisli nastelujes 25 postova da se objavi, a ono prodje samo 15… e to je tad bio postcron

Koristio sam i hootsuite… Skupi su ali za razliku od postcorna i kukoa mozes i tagovati stranice druge- to nekima moze mnogo znaciti

Koristim Buffer već neko duže vrijeme… oko 100kn mjesečno 8 stranica

Može li netko pojasniti šta je to?
I koja razlika u odnosu na normalno fb zakazivanje objava ?

Ne pije vodu kod mene to za 10,20,30 stranica. Postcron je dobar po meni, ali skup je dosta. Ne bih ni menjao kuku, on mi je dobar kompromis cene i sta dobijem, ali jbg poltiika

Probajte FPTraffic trenutno je na popustu 7$/mj unlimited sve, + free trial 2 weeks

Nisam nikad nista jeftinije video, da li ti koristis, kakvi su?

Za 90 stranica!? Da to nije ona Novi.ba “farma FB stranica” što je Raskrinkavanje pislao na tu temu :joy:

Ne znam za to, svakako hvala svima na savetima

1 Like

zašto koriste servere u bjelorusiji :frowning: pored takve ukrajine, moldavije :frowning:

1 Like

Zar ti nisu ajdinovi sa monada.

1 Like

Salji neke moldavske i ukrajinske sajtove za zakazivanje , ako su povoljni uzimam :slight_smile:

Kupi skriptu i instaliraj je samo za sebe :smiley:

Jest, pola stranica sto koristi novi.ba je od ajdina sad jel ajdinov novi.ba nmp

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja