Facebook stranice - kako zaraditi preko njih u 2020

Kako u 2020 zaraditi novce preko Fb stranica? FB IA vise ne funkcionise, adsense slabo…

Sta nije ok sa fb IA

Bezvezne stranice postaju sve manje korisne. Bolje je imati 10000 lajkova iz neke uske niše, nego 200000 na stranici s šaljivim slikama. Kvaliteta, ne kvantiteta. Po meni je u 2020. godini najbolji način za zaradu korištenjem društvenih mreža sljedeći: Prvo naučite obavljati neki posao, te stvorite neki portfolio da besplatno klijentima izrađujete nešto ili održavate. Nakon toga otvorite na IG i LinkedIn profil vezan uz tu uslugu, gdje ćete dijeliti savjete. Kada dođete do publike ulaganjem u oglase ili drugim načinom marketinga, tada će vam klijenti sami dolaziti. Znao sam na IG profilu od 1000 ljudi imat 100x veće koristi nego na nekom općem s 50000.

Tako ćete si najviše povećati zaradu i publiku maksimalno iskoristiti. Ovako s reklamama vi dobijete samo mali dio kolača, a osoba koju reklamirate ostatak…

2 Likeova

Nije ok to sto su poceli redom da izbacuju, a i sto je mizerna zarada. Ja imam gomilu stranica i ne znam sta da radim sa njima

Isti slucaj puno stranica fanova… zarada minimalna na adsens sta raditim pojam… sad vecinu planiram rentati

Da ali kome rentati? Svi su u istom problemu

Uz dobar IA se moze imam drugare koji fino rade

I opet je neko dobro napisao - radite ono što većina ne radi.

Logično!?

Idemo dalje…

Koliko imas lajkova i odakle?

Ja sa nekih milion fanova dobijam oko 40-50k pregleda dnevno… sajt to profira oko 50e dnevno, sto je sasvim solidno dok god ide

To je super… radis IA?

ne …htr…her…

šta to znači htr her?

To znaci da forum kaze da mora bit 20 znakova upostu hehe

milion fanova domace ili strane publike?

domace…

Pa daj otkri tajnu, kako do tih para sa tolikim brojem fanova i ja sam tu negde oko 1 000 000 domaca publika. Evo dajem ti i mojih 1 000 000 za 25e dnevno :slight_smile:

Pa ne znam na kakvu tajnu mislis… news sajt sa adsensom i adnow i to je to… Nema nikakvih posebnih caka

1 Like

Ili ne …

Na toliko posjeta trebalo bi da dosta vise mozes zaraditi kombinacijom nativemedia i monadpluga.

Koliko ti ocekujes na 1000 pregleda sa ovom balkan krs posjetom?