Facebook stranice skrivene

Pozdrav,da li se kome desilo u zadnjih dan dva da su obrisali fb stranicu zato što nije u skladu sa Standardima zajednice,posto su mi par stranica odjednom obrisali, a sumnjam da se može vratit.

Da, masovno se brišu stranice. Evo meni jutros 17 uklonjene, kvalitet stranice ne kršim smernice itd… Sad mi javlja jedan kolega da je kolaps na fb, neki bag … nit’ mozes da se žališ… samo uklone i nikom nista…

i meni tako uklonili jednu od 10k, al usku ciljana publika, iz tier1 zemlje… ulozeno dosta i u promociju i u community oko nje… ni appeala ni ista drugo… Propalo posve

Kažu da fb nešto baguje… sad sta se ovde desava, videcemo.

Ne znam eto,da li je do njih sta,jer da odjednom svima se to desi,cudno.

Juce 5 danas 8 stranica unpublish… jos 22 cekaju sudbinu…katastrofa :sleepy::sleepy::sleepy:

1 Like

Da li ima nacin da se svi postovi/fotografije odjednom izbrisu, pa iznova opet sve.
Jel i u tebe zbog krsenja standarda pise.

2 Likeova

nek’ nam je Bog u pomoci😅

Da…stranice u zelenom,a kao krsim pravila :exploding_head:

Kakvu vrstu sadržaja plasirate na stranice ?

Medicina, zanimljivosti neke, i recepte za kolace, svasta pomalo

Kakvim se naslovima sluzite ? Clickbait ? Ili normalnim ?

Ma normala neka, cisto mi je tamo u krsenjima standarda, al eto.

Nadam se da ce vam ih vratiti. Jel postoji opcija da pošaljete apel ?

Može se poslat, a da li ce to i pregledat,ko ce znat.

1 Like

Prodajem stranicu 12 hiljade clanova. Namanjena za filmove i serije. Svaki dan po sto dvesta novih clanova. Cena 200€

Meni danas stranicu koja je bila zelena stavili u crveno i vise je ne preporucuju objavio sliku sa kantera 1.6 oni oznacili kao pozivanje na teroristicku aktivnost i pozivanje na terorizam jer se vide teroristi kao haha zalio se i kazu pregledali smo ali smo odlucili da nije u skladu sa pravilima i odma crveno i to ce trajati sigurno godinu ipo

Da li ko ima problema da mu ne izlaze komentari na stranicama. Inace objavljujem preko socialchampa…