Facebook stranice

Pozdrav , zanima me dali ima itko ovdje facebook stranice 1000+ lajkova a da ih trenutno ne koristi ili da mu netrebaju. Ukoliko ima zamolio bih ga da mi ih da na koristenje tj. da mi stavi nekakvog admina samo da mogu postati netreba mi je dati, naravno ukoliko nekoristi.

Facebook marketing ti je dosta povoljan za nekih 50 eura mjesecno mozes imati 3 - 4 objave clanaka dnevno na minimalno dvije stranice po 100 000 lajkova… A za tih mjesec dana ako pametno radis mozes napraviti 2 stranice svoje sa po min 50 000 lajkova :))

Pozdrav. Jeli ima ko da pordaje facebook stranice,trebala bi mi jedna od 4000 (tisuće) i kolika cijena? Hvala

Ako neko ima neke velike stranice od minimalno 30k+ moze i na engleskom, ne moraju da budu aktivne ali treba da su sve pravi clanovi neka posalje link sa cenom na pp…

Kad smo se vec uhvatili teme xD

Ako mogu da se ubacim mojim pitanjem ovde, a vezano je za FB stranice i lajkove, a vec sam se i ubacio :), s obzirom da sam napisao.
Koliko mi je potrebno novca, bilo da platim nekome ko se time bavi, ili da platim reklamu na FB da nakupim sto vise lajkova?
Ja imam vec 1600 priblizno, ali bih hteo preko 10.000.