Facebook svakodnevo šalje upozorenja za kršenje pravila ili briše objave

Realno, facebook više nema ko da kontroliše i nadgleda( mislim,na ljudski faktor) sve rade roboti i programi. A uprli su ko magaraci da kaoo :wink: sve ono poštuju a ovamo rasulo opšte

I ne čudi me onda što vi kolege s foruma imate tema i rasprava u vezi FB.
Sad se može videti kako nestručnim programiranjem AI ili robota kao i programa algoritama se mogu izazvati štete i po vlasnike FB stranica/grupa a i ovako globalno na i nternetu.

2 Likeova

Google ti je najbolji primjer. Rezultati pretraga su retardirani. Tekstovi koje licno nikad ne bi dopustio da se nalaze u pretragama su na prvoj stranici googla :rofl:

Što se tiče fejsa, skoro su mi obrisali oglas za iznajmljivanje stana. Ali nakon nekog vremena su ga vratili, nakon sto se administrator grupe također žalio.

1 Like

Potpisujem svaku tvoju riječ!

Zna li neko kako najbrze obrisati stare objave? Ovo ne prestaje, taman mi istekne zabrana na licnom profilu novu dobijem

Jedino u Business Suite, otvoris content pa jednu po jednu oznaci i na desnoj strani pored objave otvori one tri tackice, pa mozes sve oznacene obrisat. Prije je bilo lakse u Autorskom studiju, sad se mora jedna po jedna oznacavat, pa kad oznacis jedno 50-60 kikni na te tackice i obrisi ih. Nemoj brisati nikad rucno direktno na fb profilu stranice, ejr tada obrisane objave idu u “kantu za smece” i dostupne su mjesec dana. U BM je sigurnije

1 Like

Najveci je problem sto mi ne prokazuje s koje stranice se ovo desava, a imam 20+ pa na svakoj to moram uraditi. Uzas

1 Like

mogla bi se napraviti skripta u pythonu, pa da se obrisu SVI postovi, ili npr svi postovi koji imaju linkove

1 Like

Da, oni salju opomene na nase profile, a na stranice nista, to je bas cudno.

2 Likeova