Facebook Video + Članak

Pozdrav svima…
Vidio sam dosta fb stranica da kada objave video povežu članak na svoju web stranicu, tako da kada korisnik putem mobilne aplikacije facebook-a otovri video prikaže mu se pola ekrana video, a pola sadržaj željenog članka. E ako ima neko voljan da mi objasni kako to podesiti ili šta već.
PS. Da li monetizacija radi normalno na takav način. Hvala unaprijed.

Imali neko ko bi pomogao?

Napravi na fb video kampanju ubacis video i link svoj i tu imas kako izleda to sve imas jos opcija kako i sta… ehh kada si unio link i ubacio video tu imas kako to sve izgleda prije nego sto si kreirao kampanju samo na taj video desni klik show url i zalijepis ga na fb stranicu.

Nije mi to baš jasno što si rekao. Možda nisi shvatio al riječ je o Facebook stranici ne privatnom profilu. Što se tiče kampanje da li misliš na promociju? Večinu slučajeva sam vidio objave koje nisu promovisane…

U zurbi sam bio kada sam pisao. Uglavnom mislim na promociju samo sto je neces promovisati na kraju. Kada odes na promociju nekog videa i prilagodis svojim potrebama (dodas video, svoj link…), umjesto da promovises ti klikni na video desni klik i “show url” (koji se nalazi prilikom kreiranja promocije) i taj link dijeli na svoje stranice. Nadam se da sam ti bar malo uspio objasniti, javi mi se privatnom porukom ukoliko ne budes znao. pozz