Facebook zakljucao nalog (radi sigurnosti)

Svi koji prate onu drugu temu za fb znate koliko meni vrijedi ovaj fb profil :smiley: znaci trenutno ne idu linkovi, nemam pristup messengeru, profilu itd…

Jel iko ima ovakav problem? Bukvalno nigdje opcije da se potvrdi bilo sta (2FA, email, telefon itd)
Kaze da se logujem sa starog uredjaja, a evo me imam 3 gdje sam bio logovan i na jednom ne pomaze

Može biti da si se pokušao prijaviti u drugoj državi.

Nisam se ni prijavio, samo ostao prijavljen…

Taj na tom primjeru je imao opciju da klikne, kod mene nije bilo nicega :smiley:

Evo tek sad dobio opciju da posaljem pasos… Kako su mi prosla ova 3-4 zadnja dana, kao da sam na boga puco

1 Like

Tako sam i ja skoro popusio gmail i mobitel, otisao u drugu drzavu i posijao mobitel. A da ga pronadem trebam se logirati na mail, a sve potvrde logina stizu na taj isti mob.
Tako da sam morao zvati nekoga u homeland da mi ode doma naci neke stare mob, gdje mozda slucajno se nisam odlogirao i da mi potvrditi login. Cirkus.

Mnogo teško da se povrati profil,meni se desilo isto ,ali ništa od toga nije uspelo i slao sam slike pasoša i sve,ali bez odgovora,evo ima više od 6 meseci.Idalje tako sev stoji zaključano.

ja sam dobio svoj nazad jutros… dobio opciju za ID, i kad sam poslao, nakon 5 min dobio novu sifru za log in

Kod mene je sledeća situacija. Ja sve svoje stranice i grupe držim na svojih privatnih 7 profila. Plus na profilima koje koristim za deljenje na Facebooku koji su stari po 7-8 godina.

Svaki profil je potvredjen brojem telefona, te SIM kartice držim na dobrom mestu u svom stanu uz par stare Nokie. Uvek kada dodje problem, nema problema.

Nikad nebih dozvolio da mi biznis zavisi od jednog Facebook profila…

1 Like

imam ja na drugbom profilu role (potvrdjen pasosem), ali bi bila patnja sve ispocetka namjestat na social champu i povezivat, a onda uzet sve vijesti koje su zakazane do kraja februara, izvuci, pa opet podieliti na grupe i zakazati… pogotovo ovako u ovoj situaciji, kad sam na putu i zelim sto manje da radim

zato sam i prebacio sv ena drugi profil, minimalno editor (cisto da ne bi mozda nekako neko dobio pristup tom drugom profilu pa da me ukloni s ovog (cisto radi sigurnosti)… al na kraju i van posla- nije lijepo ostati bez profila, tu si svi kontakti, istorija poruka (ima ljudi s kojima imam stotine hiljada poruka, cesto vezanih za poso, i preko searcha nadjem sto mi treba kad se ne mogu sjetit necega, patnja je da se to sve izgubi)

Uglavnom, 11 sati nisu isli linkovi, osjeti se malo

1 Like

Šta da radimo mi s lažnim profilima?
Neču valjda pasoše kupovati :joy:

3 Likeova

molite alaha, isusa i krishnu

Ja sam vec otvorio istu temu pre neka 2-3 mjeseca facebook mi je zakljucao profil.Isti slucaj kao kod tebe meni je prije 3 mjeseca isto tako zakljucan i nemam apsulutno nikakve opcije.Nisam siguran ali moguce da mi ti se to desilo jer sam palio VPN I tako da je ispalo kao da je neko provalio.,Kad neko posalju poruku na stranicu neku meni dodje obavijest na zaslonu ali ne mogu uci.Sve sam zivo probao i dosad nema opcije

jbg ja sam u vijetnamu, pa je vjerovatno zbog toga

inace, meni se odmah sutradan pojavilo da ubacim pasos, i onda kroz par minuta je sve bilo otkljucano.

Ako imas nesto bitno na profilu, trazi na reddit “how to get facebook account back through California state atorney” tako nesto… oni posalju zahtjev za tebe i otvore ti nalog… ovo je sljakalo mnogim ljudima

Kako to ?
imas li neki link
meni je 3 mjeseca dosad zakljucan i nisam nikad dobio opciju nikakvu da otkljucam ako znas neku opciju vrijedi pokusati jer profil mi taj mnogo znaci od poruka nekih raznih za posao fajlova stranica imam preko 20 na njemu samo koristio sam ga od 2008 2009 godine

1 Like