FB Ads odbijena kartica

Pozdrav. FB mi je iz nekog razloga obrisao profil na 24h iako na profilu nema ništo zbog čega bi to napravio te mi je onemogućio korištenje kartice radi moje zaštite te mi savjetuje da u banci tražim nove. Obzirom da mi za 2 mjeseca ističu kartice neplaniram sad ići u banku po nove. Zanima me dal je moguće kupiti one Visa kartice što su se prodavale na tisku s recimo 100 ili 200 kn na računu te s njima plaćati fb i instagram oglase? Jel zna možda netko kako povezati payoneer i freelancer.com ? S upworkom mi je se spojio bez problema a vama mi nedozboljava autorizaciju… Jel moguće plaćanje oglasa s skrillom? Ili ima neka druga kartice osim payonnera i skrilla s kojom bi mogao plaćati oglase na fb,instagramu kao i kupovati na drugim servisima

ja sam imao slične probleme u išao sam od banke do banke raspitivao se imaju li visa electron gift kartice … one su osmišljene da ti uplatiš npr 100 e na karticu, pokloniš nekome, on potroši i baci tu karticu … u bih su te kartice imale komercijalna i nlb banka, da li sada imaju ne znam, dobiješ odmah na šalteru, bez čekanja

1 Like

U hrv ima i u zagrebackoj, a u bih takve kartice daje i bbi, i adiko(stara hypo)-

dal moram imati račun npr u addiko banci ili mogu doci i “kupiti” tu karticu?

Ne treba ti racun, ali negdje treba i onaj zahtjev popuniti

dođeš, popuniš zahtjev, kupiš karticu, aktivna je sutra

meni se tak nes slicno dogodilo - kao neuobicajeno ponasanje i bio mi je blokiran racun za oglasavanje… i to zato kaj sam nekaj mjenjal primarnu karticu da podjelim trosak… kontaktiral sam support i objasnil i trebalo im je par dana da reaktiviraju…

Ja sam kontaktirao facebook ali ništa mi ne odgovaraju nego da idem u banku… Moram otići i u banku pa ću vidjeti jel oni imaju kakvu opciju

Jel bi ja sad na primjer s ovom karticom mogao plaćati oglase i kupovati na ebayu i ostalim servisima?
https://www.pbz.hr/hr/gradani/poklon-kartice-0?sektor=Gradani

to je maestro kartica, nadam se da može