FB briše stranice!? :O

Your page has been unpublished.

Your Page is currently not visible on Facebook. It looks like content posted on your Page doesn’t follow the Facebook Terms, so it was unpublished.We work to prevent actions on Facebook that may compromise people’s privacy or security, including contacting people for commercial purposes without their consent.We keep these Terms in place to help ensure that Facebook remains a welcoming, respectful environment. If you think your Page was unpublished in error, you can appeal. Please keep in mind that if your appeal is denied, your Page will be deleted permanently.

I to nije sve, onemogućeni neki računi s velikim FB stranicama na njima:
Korisnički Račun Isključen
Vaš je korisnički račun onemogućen. U slučaju bilo kakvih pitanja ili nejasnoća, možete posjetiti našu stranicu s najčešćim pitanjima ovdje.

Vjerojatno zbog objave zabranjenog sadržaja na stranici…meni je zbog toga već nekoliko stranica obrisano pa sam se žalio, neke sam dobio nazad, neke ne

Sada mi se to desilo za par stranica u isto vrijeme, također jedan profil s velikim brojem stranica je odmah onemogućen i sve stranice na njemu obrisane…

Da li su naznačili na koju se objavu to kršenje pravila odnosi?

Nisu, napisali su samo ovo sto sam u prvom postu napisao. Stisnuo sam appeal, pa ćemo vidjeti…
No lako mi je za tu stranicu, najvise me brine obrisan profil i sve stranice na njemu na kojima nitko drugi nije bio admin :confused:

1 Like

Ništa, bilo je sada vratiti ne mogu, na greškama se uči. Sada krećem u ostvarenje zarade isključivo preko Googlea. Mislim da je stabilnije, a ne ovo da u jednoj minuti izgubiš tisuće i tisuće fanova…

1 Like

Zato uvijek trebaš imat jedan profil u rezervi i na taj profil postaviš managera za sve stranice ali ga ne koristiš osim u ovakvom slučaju

I meni se pojavilo upozorenje na jednom profilu, na kojem sam samo editor na jednoj stranici. Postavio sam jedan veći video u HD kvaliteti težine oko 150 MB, i poslali su mi samo upozorenje i da uložim appeal ako imam pravo na objavu tog videa. Možda je baš ovo razlog što ti je fb ukinuo account.