FB fan stranice - merge

Imam 2 facebook stranice. Danas sam drugu napravio od facebook profila, sa gotovo istim imenom itd. Admin sam na obje, medjutim ovu sto sam preko profila napravio (pretvorio u fb fan page) ima vise fanova nego ona koju zelim da bude primarna, jel sad trebam cekati da moja “prava” fb stranica ima vise fanova od ove danas sto je iz profila nastala da bih mogao merge u nju ovu novu stranicu. ima li neko iskustva ? Savjete ?

Druze da bi koristio Merge opciju na fejsu stranice moraju imati potpuno ista imena, te kada imas ista imena i kada udjes u tu opciju merge pita te koju stranicu oces da ostavis kao primarnu :slight_smile:

Nadam se da sam ti pomogao :slight_smile:

Naravno da su ista imena potpuno, ali je problem kad udjem na novu stranicu trazi mi da glavnu (koja je manja) da nju merge :slight_smile: a sto ja necu, eto nadam se da sam ti objasnio (samo sam ponovio ono gore sto sam pitao).

Nisam nikad to radio, ali probaj se ulogirat tj. prebaciti na tu drugu stranicu i onda pokusati taj merge… mozda ti okrene mogucnost.

Kazem ti nastavi korake i pita te koji ces URL zadrzati, koji url uzmes ta ti stranice i postovi ostaju a ona druga se gubi tj prelaze tu ljudi !!

@zdenga ja ne znam, kako ti nisam jasan :slight_smile: pogledaj ovdje nema uopce opcije da se"merge uradi" http://pokit.org/get/img/afe3470def037262b9c58a2f0bc103bf.jpg

A na drugoj stranici sa istim imenom (tamo gdje su ljudi presli u fan page) postoji opcija da ovu glavnu spojim na tu, a na glavnoj upce nema opcije za merge.
http://pokit.org/get/img/2862e26c1ff63d568f1bee3bc449a339.jpg (dakle tu postoji mogucnost merge na stranici gdje su ljudi presli u fan page).

Oj koji si ti lik, idi na tu glavnu gdje ima opcija merge i u sljedecim koracima ce te pitati koji url zelis zadrzati tj koji ce ti page ostati kao glavni ne znam sta ti tu nije jasno ?

zdenga ne citas me, a slikovno sam ti dokazao/pokazao da nema opcije merge.

Idi na bilo koju stranicu na kojoj ima merge i imat ces opciju da odaberes koji link hoces…

naravno da hocu, imam na novoj tu opciju ali mi trazi da “glavnu” spojim na novu i da ona postane glavna kontas ? u medjuvremenu sam ispitao i razlog za to je sto ova “novo nastala” ima vise fanova od glavne fan stranice.

Pa reci tako brate mili da ti brani da na nju stavis. o_o

Pričekaj onda malo pa sastavi