Fb instant articles (pending request)

Na jednoj fb stranici sam aplicirao sa URL-om i stoji pending. Onda mi se pojavila obavijest da su mi ukinuli monetizaciju iako nikad nisam ni bio spojen na IA. Radio sam appeal, odgovorili mi da se ta fb stranica ne može više spojiti. E sad me zanima da li isti URL(koji je na pending) mogu spojiti sa drugom fb stranicom.

Mozes naravno, ali trenutno pregledavaju sajtove cak i do 2 mjeseca. Sto se restrikcije tice, salju ih i ko ima i ko nema IA aktiviran, i meni su na jednoj stranici, poslala sam zalbu da ih pitam zasto jer sam ukinula na istoj IA prije 4 mjeseca, odgovili da ce pregledat problem jos jednom i samo su zatvorili zalbu. Na drugoj imam aktivne IA ali su radili neke update s pravilima, naime… kad se podijeli jedna objava na 2 razlicite stranice odma je oznacavaju kao spam i ukidaju objavu iz IA na 7 dana, da bi se poslije vratila. Znaci imas vise stranica, istu objavu ne smijes dijelit. Pazit i sa slikama, neki dan sam dobila na trecoj stranici restrikciju na 3 mjeseca, u pitanju je slika gladne djece iz Afrike

1 Like