Fb mi dava $ za promociju, a ne radi

Dava mi $ za reklame, prihvatim i pokaze mi se neki error, tako na pcu i na mobu… Jeli mogu nekako drugacije uraditi claim?

Moraš malo detaljnije da izneseš svoj problem, koji error, daj neki screenshot.

FB ti neće džaba dati 10$ da se reklamiraš, nego ti moraš da potrošiš određeni iznos da bi dobio tih 10$ i više vaučera, poklona, čega god.

Traze da uneses racun za placanje, da bi dobio tih 10dolara za reklamiranje od njih. Neke stranice dobiju bonus, a neke ne. S obzirom da FB ne radi kako treba od kako je korone, ako ne mislis nastavljat placat reklame bolje da ne koristis. Meni su od zadnjeg reklamiranja naplatili 2 puta i jos nisu vratili, ali su se ipak uljudno izvinuli :rofl:

Ne mogu sada to uopce naci, znam da sam vidio jucer i danas, kliknuo i ista stvar, uglavnom pise da je error, da popravljaju, za vise da kliknem help. Inace, prije sam kupovao reklame, tako da mi jos stoji paypal. Ne bi kupio, ali bi htio iskoristiti to sto mi davaju, medutim, ne davaju^^ Ovo je presmjesno, prvo da prihvatim $ za reklamu, a onda error.

Doci ce ponovo, da vam predloze reklamiranje, a sve se pobrkalo kod njih u zadnje vrijeme