FB problem; A link you're sharing might not be secure

ovo je moja stranica vijesti-online .info , ne mogu da sherujem objave sa ove stranice na fb-u pise mi A link you’re sharing might not be secure
It looks like this link is unsecure: Body of an error/warning message. Title is: A link you’re sharing might not be secureTo protect your account, we recommend not posting the link. If you want to share it anyway, you’ll need to complete this security check.

“SECURITY CHECK” nema nista nemam taj security check samo pise CLOSE WINDOW

Banovan na FBu, menjaj domen.

kako moze biti banovana nisam nikad nista sherovo na fb-u sa ove stranice

da li je moguce da su poceli preventivno skenirati sve domene koje imaju u sebi “vijesti” i “info” hahahaha ne bi me cudilo nimalo

Koliko dugo imas domenu? Mozda je vec bila koristena za spamanje.

imam domenu vec 15 dana,ne znam u cemu je problem al fb mi neda kao nije secure ovaj link da sherujem po fb-u al ja prvi put pokusavam da sherujem nesto sa ove stranice

Neko prije je koristio i blokirana, pustio je da istekne nije produzavao , sad ti kupio i zajebao se halali 3$ kupi novu i tjt.

citao sam tamo nesto facebook debugger i dodje mi ovi problemi
Inferred Property
The ‘og:image’ property should be explicitly provided, even if a value can be inferred from other tags.
Missing Properties
The following required properties are missing: og:url, og:type, og:title, og:image, og:description, fb:app_id

nema veze debugger s tim … debugger ti samo prikazuje kako ce fejsbuk vidjeti odredjenu stranicu, ne govori ti nista o domenama :smiley:

i kad popraviš to što treba opet nećeš moći objaviti

neko je spamao sa tom domenom i kad udje domena na njihovu blacklistu ne skinu je bog dragi

recimo spamao prije 3-4-5 godina

To je klasican spam domen i sigurno je ranije koriscen za “vesti”, izakali su je i promenili domen. Sve te .info se koriste za takve stvari jer su dzaba.
Debager nije za to, promeni lepo domen i cepaj. Ne vredi da trosis vreme. Otvori se za jos 1$ :slight_smile:

Ma nije mu domen banovan, meni su banovali 3 sajta…kada dobijes ban to stoji na debugeru : We can’t review this website because the content doesn’t meet our Community Standards. If you think this is a mistake, please let us know.

A njegov sajt se ucitava, i moze se postaviti kada prodje captcha provjeru. Problem je u tome sto si ti zaspamovao sa sherom. I pod “lupom” si, svakako ti najbolje da promjenis domen jer ce ubrzo se ovaj naci na banu i bezveze ce ti otezavati rad sa oprezom.

Koju god .info da kupis imat ce problema sa shareanjem na facebooku zbog kolicine spama koja je napravljena s njima. Ja sam osobno kupio preko 150 .info domena dok se spamalo po fejsu na veliko.

1 Like

Ne znam zasto kupuju za ovakve stvari info, kad mu je za ovo sto namjerava nebitan naziv domene a po 1$ ima com.

Steta sto vidim da je @id78 dobio ban, uvijek je akcije postavljao - sa forum.

Tko će to Balkancu reći, samo gleda da je jeftino.:roll_eyes::roll_eyes:

Ja za strane sajtove koristim .world a za domace imas milion opcija.