FB reach katastrofa u poslednjih nekoliko dana

Ne znam kod vas , ali meni je FB reach toliko mali da je to zalosno. Po nekim mojim racunicama , doseg linkovanih obajava mi je preko 20 puta manji nego ranije. Sta god podelim , a da ima link to je katastrofa, dok recimo ako podelim video , on ima dobar recah. Takodje mi se zale i neki priajtelji da je situacije i kod njih ista poslednjih dana, FB bukvalno ubija sve linkovane objave. Ovo se ne odnosi samo na stranice, vec i na profil i grupe, bukvalno na celi FB.

Ceo mesec je užasan. Ako ti objava ne upadne u “predlažemo vam”, sve ti je džabe.

1 Like

ma katastrofa, a sta je to “predlazemo vam” , jel to sada nesto novo izmislili

inace ja sa drugaricama delim po grupama, ali je dzaba, kao da nista nisam podelila, vise ne znam sta da radim… sem placene reklame, a pitanje je koliko se to isplati

Čime se bavite, tako vam Bog vraća.

1 Like

Ne razumem, sta vam to znaci ?

Pa ako se ljudi bave adult site-ovima, kad tad to dođe to do kraja.:cowboy_hat_face::cowboy_hat_face::cowboy_hat_face:

Adult sajtovi ne mogu da se dele na facebook, to je ocigledno i svima jasno, pa prema tome skroz ste promasili temu, tema je smanjeni reach na facebooku

Pa da…
Razmisli malo.

Jedini zakljucak koji imam, kada “malo razmislim” je taj da je vas odgovor na moj topic zlonameran, pun gorcine, mrznje i negativne energije, ali na kraju krajeva, to ste vi , a ne ja… pozdrav i svako dobro vam zelim.

1 Like

Nikoga ja ne mrzim. Ogorcen sam na ljudi koji su se odmetnuli od Boga.

Mogu da Vam preporucim nekoliko foruma, na kojima bi ste mogli da polemisete na tu temu.

Inace, ako ste toliko pobozni i u veri , kao sto tvrdite, trebalo bi da znate, da Isus i biblija kazu da je najveci greh suditi drugima.

Ne filozofiraj
Ne sudim nikome, nego sam iznio svoje razmisljanje.

" Ko kako radi tako mu Bog i vrati" mi vise dodje kao neki zlonameran zakljucak nego razmisljanje, ali ok vi valjda bolje znate. Inace vrlo oreginalana i univerzalna recenica, mogi biste je upotrebljavati na mnogim topicima ovde. Recimo, ako neko ima problem na WP sajtu, pa pita za pomoc, vi mu napisete “Ko kako radi ,tako mu Bog i vrati” moja preporuka je da dodate i “Bog nije vrana , pa da odmah vadi oci” da bude delotvornije… lep dan vam zelim.

@jorgovan

Da li ti imaš nekih problema? Član foruma pita za pomoć u vezi FB tematike, a ti pominješ adult i vjeru? Da si pravi vjernik ne bi to radio!

2 Likeova

Sad kad dođe virus kukuruz20 na razini gripi, a politicari ga predstave goreg od covida 19, pa cu te pitati.

That’s what she said :’(

Pusti ovi hriscanske talibane sta pricaju. Ako je domet odjednom pao, moze se lagano desiti da je domena kao flagovana- znaci fb je ne voli zbog nekog razloga i kad bi samo zamjenile domenu vjerovanto bi islo bolje, makar neko vrijeme (to se menid esavalo zadnjih god dana)… Mozda da kad krenete sa novom domenom da manje spamate

Nije u pitanju jedan sajt vec vise sajtova, ali cak i ako podelim sa nekog drugog sajta reach je mali