FB This Link Is Blocked

Večeras me iznenadila poruka kada pokušam dijeliti sadržaj na FB stranici

The content you’re trying to share includes a link that our security systems detected to be unsafe:

Provjerio sam stranicu i dobio rezultate

Status: No Malware Detected by External Scan.

Provukao par linkova kroz OG DEBUGGER

This link is blocked, or you have triggered an excessive amount of scrapes. If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.

Na webu sam imao instaliran MiniPopup pa sam ga uklonio da vidim jeli ima pomaka. Opet ništa.

Prijavio sam FB podršci problem, pa dok čekam da vidim jeli još netko ima sličnih problema?

Edit: Druge web stranice mogu objaviti bez problema…

Domen je blokiran iz nekog samo njima znanog razloga. U najboljem slucaju ce odblokirati domen, ali nece vuci sadrzaj iz linkova.

i meni se to desilo, fb ga je okarakterisao kao spam,radi djeljenja ili da je imao neki virus na tom (linku) ako mozes ostavi nam ovdje koji je link upitanju pa cu i ja (sto apelujem i drugim kolegama) da report urade ka fb-u da je link ispravan, da ti sto prije skinu taj block. :slight_smile:

Vjerujem da je tako. Skužio sam da mi 1% linkova radi, ali i njih će vjerujem blokirati. Odustao sam od provjera nego tjeram dalje. Mogu objavljivati sa drugih stranica, a ova glavna svakako ima promet sa google-a

Samo da javim … Dakle nove članke mogu objaviti bez problema. Stari i dalje štekaju

Večeras sve proradilo. Nisam ništa posebno radio po tom pitanju. Odustao od FB, i večeras čisto da isprobam, kad ono radi sve…