FB: zakazivanje postova(clanaka)

Pozdrav,

Ne znam jel ima neko od vas problem ali meni se konkretno desava od jucer, kad zakazem clanak neki na fb ne izlazi u zakazano vrijeme, jer facebook nesto dodaje/odbija sate dakle citava pomutnja, zna li neko u cemu je problem i jel mu se desavaju te stvari ’ na ‘frontpage’ fan page stranice upisete vrijeme, odete na zakazene postove tamo drugo vrijeme od onog upisanog.

I kod mene slican problem danas, verovatno je neki bug koji ce se resiti, ili su jednostavno resili da ovo malo preostalih fb marketara oteraju i da po mogucstvu nekako odmah stave njima pare u dzep i bez objave na stranici.

ma njih ne intresuju korisnici, facebook je ocigledan primjer kako ce svijet da izgleda u buducnosti, sad je jos i dobro. jednostavno taj teski kapitalizam je na sceni, sto se i vidi iz prilozenog, ne zanima ih nitko bitno je samo da ide reklama ukoliko je placena i slicno, i onda mi bude muka kad dodju neki filantropi ovdje i pocnu da kenjaju o tome kako je “greska” kupovina fanova ili neka toboze “prevara” fb-a i da treba drzati se TOS-a.

Upravo tako nazalost…