Ffmpeg, flvtool2...problem sa trajanjem videa

pozdrav svima.
radim jedan video portal, gdje ce administrator preko CMS.a ubacivat videa razlicitih formata.
sva videa ce se preko ffmpega konvertirat u .flv format.
Za neka videa imamo mogucnost da se ubaci fotografija i mp3 file i da krajnji rezultat bude npr. spot.

sva videa se prikazuju u flowplayeru, gdje je formirana playlista.
Medjutim, problem se desava sa metatagom trajanja filma u kreiranom fileu, koji ocito nije dobar, jer se flowplayer zaustavi sekundu prije i ne moze pribacit na sljedeci video u playlisti.

prisurfa sam cili net i probao 100 kombnacija ffmpega i flvtools2, ali jednostavno nema pomoci.
ima li netko iskustava da malo prodiskutiramo o tome.
Vidim Kećko da si ti nesto pisao o ffmpegu, pa nekako racunam na tebe.

unaprijed zahvaljujem.

pa jeli moguce da se nitko nije zeza sa videom?

a pardon tek sad sam vidio poruku, sad baš idem doma, čim dođem budem ti napisao post

nisam imao takav problem.ali imao sam problem da mi je za sve filmice prikazivao da nemaju trajanje. i na kraju sam na serveru preinstalirao ffmpeg sa ostalim alatima i onda mi je tek proradilo.

ali ako nemas permissione na serveru, neznam odgovor ali bi volio da netko odgovori jer i mene isto zanima.

Da probaj reinstalirati ffmpeg, možda neku drugu verziju, i pročitaj malo više dokumentacije u vezi toga playera, jer ja bi rekao da je prije do playera nego do videa, no nisam siguran, može biti i jedno i drugo, možda nisi sve parametre dobro podesio…

Ljudi sorry,

malo mi je pocela turisticka sezona, pa sam se malo prebacija na posa u agenciji.

  • serveru nemam pristup
  • poceo sam i sumnjati da ffmpeg krivo upisuje meta podatke.
  • filmove mi vrti FlowPlayer i kad uploadiram flv video skinut sa YouTube-a (znaci bez enkodiranja, vec cisti upload), flowplayer mi stane pri kraju videa (1 sekundu) i automatski, player ne moze pribacit na drugi video u playlisti.
  • a u to sam sumnjao da mi samo blokira kod enkodiranih filmova.

jos cu malo pronjuskat oko toga, pa cemo vidit.

evo test page:
Zabavatv.com

možda taj flowplayer ima taj bug, pogledaj u FAQ i ostalu sekciju tog flowplayera pa vidi što kažu ostali, a nije prekomplicirano ni promjenit playera…

ovaj player ima dobar management playlista, posebno html playlista.
ali isto razmisljam i o JW kojemu sve playliste idu priko xml-a, sto mi u jednu ruku i ne odgovara.
ali, vidit cemo jos .

pitaj na forumu od flowplayera, vjerojatno imaju neki support il nešto…

pita prije par dana, ali jos nema odgovora. valjda im je to stvarno neki bug.