Fifa 18 - Origin vs CD?

1 Like

I ja sam dosta vremena proveo na toj igrici pa hajde jos jednu utakmicu, pa kao jos jdnu i sve tako u beskonacnost pa nikad zavrsiti sve dok jednom nisam pogledo onu tamo statistiku gdje ti mjeri koliko si igrao. To kad sam vidio zaprepastio se i tad sam obrisao igricu i nisam nikad vise to igrao.

Sad samo ponekad odigram koju partiju CS GO i to je to od igrica.

3 Likeova

Ja nedavno dva puta skidao igru preko Steam-a ~75GB, oba puta došlo do 100% i zaštekalo. Na kraju tražio refund pa ću vjerovatno kupiti igru negdje kod nas u trgovini na DVD-u :smiley:

Sad me nervira Fifa. Ima toliko komandi da me to užasno iritira. Stavio sam samo na keyboard i katastrofa koliko tipki se treba koristiti

Ne moras ih sve koristiti, koristi za kretanje, brzo trcanje, pucanje i dodavanja, uz tipke za kretanje i brzo trcanje jos 4 tipke :smiley:

Tako i radim, ali me muči ona za prebacivanje sa igrača na igrača. Hoću da mi to bude “s” kad sam u obrani, a da mi u napadu “s” bude pass, ali nedaju tako :slight_smile:

jesi li provjeravao da nije nešto do tvog firewalla ili antivirusa?

ja sam prije 2 sedmice skinuo gta v ~70 gb bez problema

U pitanju je isto GTA 5, već sam imao prije instalirano preko Steam-a pa obrisano pa onda nedavno htjeo opet da instaliram i nije moglo. Nije mi se dalo dalje cimati jer sam imao i nekih drugih problema. Uglavnom druge igre sam bez problema instalirao više puta, npr Counter Strike GO itd… E sad ne znam kako funkcioniše kada se kupi DVD, da li mogu da instaliram na više računara i da se igra na svima u isto vrijeme jer Steam verzija to ne dopušta. Ako ovako preko DVD-a kad se instalira može na više računara da se igra u isto vrijeme onda mi je to daleko bolja opcija nego da se petljam sa Steam-om. Kod Steam-a mi se jedino sviđa što nude povrat novca, instaliram igru, igram 15 minuta i ako mi djeluje bezveze zatražim povrat novca…

Tako se to radi :D. Ja sam na FIFA 18 sa Huddersfieldom osvojio sve :D. Samo dovedeš Gabriel Jesusa i Mbappea, ne treba ti više niko :D. Igrao sam do neke 2028 i dosadilo :D.

3 Likeova