Fiksirana AdSense reklama

da li je dozvoljeno na mobilnom prikazu stranice imati ovako fiksiranu oglasnu jedinicu kao index, (ili je to samo dozvoljeno gigantskim portalima), ima li neko iskustva o tome?

Koliko sam citao po forumima nije dozvoljeno a i pise u TOS-u od googla. Ali neki forumi navode kako je adsesne pustio i page level ads koji su dostupni samo nekim oglasivacima a navodno ce i ostali uskoro ih dobiti. Tako sam citao po forumima sad ako netko zna nesto vise to je bolje :wink:

1 Like

Ja sam prije 2 mjeseca dobio na adsensu poruku kao da mi preporucuju da koristim bas ovaj fiksni baner na dnu za mobilne verziju i bas ima upustvo kako da se izradi. Usput sam dobio i jos neke oglase za mobilnu verziju koje nisam koristio i testiram, ali ovaj fiksni baner daje odlicne rezultate, ali mislim da svaki adsense akaunt ne moze koristiti isti.

i ja mislim da se ovakvim fiksnim banerom znatno poboljšava CTR, meni ovakva oglasna jedinica nije odobrena mada sam kontao ručno postaviti ali pošto se to protivi GA pravima odustao sam