Filmovizanas - Besplatni Online Filmovi!

Poštovani korisnici Balkan-Smf,

Želio bih vam objasnit o čemu se ovdje zapravo radi!

Da pocnem od sebe, moje ime je Denis dolazim iz Hrvatske i imam 21 godinu. Zavrsio sam programersku skolu i trenutno nemam posao, a imam vremena i nesto novca, pa sam odlucio to da ulozim.
Znam da je zarada uvijek riskantna ovdje, ali nema veze voljan sam riskirati, neznaci mi nista sto cu zaradit, volio bih naravno, svako bi, ali to je manje bitno volim ovo raditi zato i jesam tu gdje jesam.

Site je kodiran prema IMDB, nije isti, ali ima slicnih detalja koji vuku na IMDB, naime sto se tice site-a. Kako mi se da filmove ubacivat jedan po jedan toliko informacija bla bla…? zanimljivo pitanje, ali vrlo jasan odgovor se moze dat na ovo, naime skripta je napravljena da sama izvlaci filmove iz IMDB
Ovi glumci koji su u skripti, nisu bezveze, naime svako od vas voli pogledat koji glumac je glumio u kojem filmu tako i ovdje, ukoliko neki film nema , a glumac je tu jednostavno odete na glumca, i kliknete na jedan od njegovih filmova. Film ce se odmah stvorit u database, te cete omogucit da ga svi vide, ali uvijek postoji ali, sto se dogada sa video linkom? e tu nazalost imamo problemcic, nema automatske skripte za tako nesta, to se mora jednostavno kopirat stream embed i ubaciti u film, dal to mogu svi radit? Da svi mogu ubacivati filmove u skriptu, pa cak i osoba koja nije registrirana, to je glupo? ne zasto bi bilo system funkcionira ovako uzmi ono sto ti daju, ako valja normalno!
Naime svaki link koji vi ubacite ide u administraciju na provjeru, jednostavno je vidimo sve detalje ko sta i kako je unesen, provjera svakog unesenog filma je dobro provjerena, te cinimo sve u svojoj moci da zastitimo site sto bolje mozemo!

Dali trebamo radnike?

-Trenutno trazimo osobe koje ce bit moderatori, to su osobe takoder koje ce ubacivati video embede, ali imat ce odreden limit prije isplate, recimo trenutni limit prije isplate je 200 filmova, a dogovor oko cijene se rijesava putem facebook stranice, ili naseg facebook profila za podrsku!

Advertiseri to je isto vrlo potrebno jer smo u pocetku, jer trenutno preko dana nakupimo od 500 do 1000 viewa, a radimo tek 5 dana sto i nije tako lose!

Webhosting + Domena su otkupljeni od najboljeg Hostinga i oni odrzavaju hosting 0/24! tako da problema nebi smijelo biti, eventualno ukoliko moramo nesta update ili slicno.

Pređimo sad na manje bitne stvari

Registracija? Sto se tice registracije, registracija uopce nije bitna u nikojem pogledu, jedino ukoliko zelite staviti neke filmove u Omiljene ili u listu, te nesto slicno drugo, sve snosi svoje, mozda kroz par mjeseci maknemo i reklame za naše korisnike, tko zna!
O registraciji putem fb-a twitter-a google++ jos razmisljamo, ukoliko mislite da je to dobra ideja, recite nam, vas prijedlog nam je veoma bitan!

Te vaše misljenje dal mislite dal bi bilo ok da ubacimo portal, di ce bit filmovi novi koji jos izasli, i novosti o filmova, koje vec imamo.

Naša Web Stranica: www.filmovizanas.com
Naš Facebook Page: http://facebook.com/filmosmilebesplatno
Naš Twitter Page: Ne postoji još

Vaši prijedlozi i savjeti šta bi trebali uradit, su uvijek dobrodosli!
Ukoliko ste zainteresirani za posao kod nas, obratite nam se putem slijedeci kontakta, Email: kontakt[member=507]FilmovizaNas[/member].com ili facebook page.

Hvala svima koji su procitali sve ovo, ukoliko sam negdje ispisao pogresku imate puno pravo da me ispravite, hvala lijepa i doviđenja!

Udostoji se promeni tekst makar… Nit je ovo Balkan SMF, nit je ovo SMF za be be kodove nit boze daj… Inače srećno ti bilo u vođenju sajta, sviđa mi se kako izgleda sajt mada ne znam koliko znaš kako je to opasno da radiš, da je to ilegalno, a i da to radi svaki drugi klinac te da je konkurencija prevelika s obzirom da su ljudi navikli na par dobrih sajtova.