Fiverr facebook likes - fake ili ne

Bok,

neznam dali sam pogodio pravu grupu ali ako nisam ,oprostite nije namjerno

neki dan sam kupio na fiverru facebook likes
i sve je fino isporučeno, to je ok…
međutim onda sam malo ja gledao te članove koji su like-ali
moj fan page i postalo mi je sumljivo da dobar dio članova
voli iste osobe (kad im provjeravaš profile) , pa sam malo surfao po googlu
i uočio da neki vele da su to fake likeovi ???

dali je to istina ??? :ljuca:

hvala !

Da, fake su… najbolje se ostavit indijaca i sl. :wink:
Dobro jedino jer će neko prije lajkati stranicu kad već ima ljudi na njoj nego da je prazna.

Na facebooku je problem sto s jednog kompa možeš napraviti na tisuće profila

[quote=“Ibiza”]Da, fake su… najbolje se ostavit indijaca i sl. :wink:
Dobro jedino jer će neko prije lajkati stranicu kad već ima ljudi na njoj nego da je prazna.[/quote]

a ovaj je bio amer :krele: hehe
ako ništa drugo bar će poboljšati kolko tolko rating stranice za lajkanje…

Zar svi nude zapravo fake lajkove, zar nema možda koji nudi real likes ?

jer od ovog kaj sam ja kupio likeove, trvrdi su pravi likeovi i svi su mu dali pozitvnu ocjenu.

osim toga nije mi jasno kako mu se to da raditi, jer svaki član koji je like-ao moju stranicu ima između 200 - 500 prijatelja…

tnx !!!

Kolko sam vidio po netu ima auto add programa

[quote=“chief_wolfinjo”]a ovaj je bio amer :krele: hehe
ako ništa drugo bar će poboljšati kolko tolko rating stranice za lajkanje…

Zar svi nude zapravo fake lajkove, zar nema možda koji nudi real likes ?

jer od ovog kaj sam ja kupio likeove, trvrdi su pravi likeovi i svi su mu dali pozitvnu ocjenu.

osim toga nije mi jasno kako mu se to da raditi, jer svaki član koji je like-ao moju stranicu ima između 200 - 500 prijatelja…

tnx !!![/quote]

Ne radi sigurno ručno, progamski se radi… ni gmail accounti nisu imuni premda traže razne captcha kodove, moguće je u kratko vrijeme obaviit tisuće registracija…

ok. možete mi objasniti kako ? koji programi itd… ili nekakav link
da malo proučim.

hvala !!!

A e ja sam našao REAL lajkove ali im je cjena 300$ :). A pričao sam sa tipovima koji imaju fake accounte (preko 100) i preko bota lajkaju. :slight_smile:
A sad bih trebao uletiti i reći vam da su moji lajkovi REAL ali mogu samo reći da znam koliko su real onoliko koliko i vi. :smiley:

U ostalom zar fakat ne znate kako se prodaju lajkovi?

[quote=“Daemien”]A e ja sam našao REAL lajkove ali im je cjena 300$ :). A pričao sam sa tipovima koji imaju fake accounte (preko 100) i preko bota lajkaju. :slight_smile:
A sad bih trebao uletiti i reći vam da su moji lajkovi REAL ali mogu samo reći da znam koliko su real onoliko koliko i vi. :smiley:

U ostalom zar fakat ne znate kako se prodaju lajkovi?[/quote]

da , to je fakat previše 300$… znam kako se prodaju lajkovi, mene interesira
kako napraviti brdo facebook acc i da mogu lajkati ?

hvala !

[quote=“chief_wolfinjo”]da , to je fakat previše 300$… znam kako se prodaju lajkovi, mene interesira
kako napraviti brdo facebook acc i da mogu lajkati ?

hvala ![/quote]

Viđu ti njega. Pa uzmeš brdo telefonskih kartica i lagano verifikuješ. :smiley:

Trebalo bi ti 10 dana za 1000 accounts :slight_smile: Stvarno ako netko voljan dati bar neki hint…

da fakat bi mogli reći, ima zicer koji znaju tu na ovdje na forumu :malerukes

jer kak ovi prek fiverra nude to, onda očito postoji neka caka :kmech:

A joj ja prodajem facebook lajkove tako da ako koga zanima može ih kupiti od mene. A sad o svojim metodama ne bih da otkrivam previše. Sve što mogu reći jeste da koga zanima lahko će naći. A ovi na fiverr ne prodaju ništa bolje lajkove od mojih samo što se kunu u sve sveto da su PRAVI/REAL itd. E sad ima i onih koji prodaju prave ali takvi daju 200 lajkova za 5$ . No i tu ima onih koji mogu uvaliti svakakve lajkove. Generalno jedan od načina je ovaj gore. Recimo 20 SIM kartica i sa njima svako 2 dana verifikovati 20 accounta na facebook i kroz neko vrijeme ima ih podosta s kojima se može lajkovati. :slight_smile:

Usput, koga zanimaju jeftini lajkovi da malo imidž pumpate imate moj PM za sva pitanja. :smiley:

[quote=“Daemien”]A joj ja prodajem facebook lajkove tako da ako koga zanima može ih kupiti od mene. A sad o svojim metodama ne bih da otkrivam previše. Sve što mogu reći jeste da koga zanima lahko će naći. A ovi na fiverr ne prodaju ništa bolje lajkove od mojih samo što se kunu u sve sveto da su PRAVI/REAL itd. E sad ima i onih koji prodaju prave ali takvi daju 200 lajkova za 5$ . No i tu ima onih koji mogu uvaliti svakakve lajkove. Generalno jedan od načina je ovaj gore. Recimo 20 SIM kartica i sa njima svako 2 dana verifikovati 20 accounta na facebook i kroz neko vrijeme ima ih podosta s kojima se može lajkovati. :slight_smile:

Usput, koga zanimaju jeftini lajkovi da malo imidž pumpate imate moj PM za sva pitanja. :D[/quote]

Preporuka za ovog člana, lajkovi stigli nakon 2-3 dana (bio je u gužvi), čak je bilo i ekstra lajkova, tako da plus od mene :slight_smile:

hvala na ponudi ali sam našao rješenje tj. član dollars mi je pomogao :slight_smile:

http://www.youlikehits.com

i sad sam si radim , a i ovo je najbolja opcija.

nego kako u današnje vrijeme verificirati facebook acc ?
trebam si promjeniti username/nickname , a nikako da stigne poruka na mob
s kodom …

hvala

Lajkovi su ocito ok, samo nemas puno koristi od njih… Jedino visual amusement :r

Ukoliko trazite lajkove javite se na PM. Sa nekoliko clanova foruma je odrađen odličan posao, ljudi su zadovoljni sa rezultatom i uslugom.

Sve informacije na PM. Ukoliko tražite i usere s kojima smo radili, možete ih dobiti na PM.

Sve naj !!!

sa youlikehits.com je večina pravih like-ova, jedan dio fake, a jedan dio nakon što like-a odmah me unlike-a :bljesak:
inače sam zadovoljan idejom, uložiš malo truda i vremena i možeš dobiti puno like-ova.

Dobar je youlikehits, samo me nervira sto ima sve manje i manje ljudi, a ja tek sad uspio to automatizirat da ne moram tiskat, nego bot radi :smiley:

i meni radi stavim 2 points i eto ga,ali sto je najgore pise na sajtu da banaju ljude tko uradi dislike a u mom slucaju preko 100 dislajkova^^