Football stars - to do moon

Gdje moze da se kupi ovaj football coin stars ?

Psg token ima market cap $42,479,463. Manje od fts.

Puno manje tokena u cirkulaciji, tako da može postići veću cijenu. Iako će psg imat u budućnosti više tokena u cirkulaciji, trenutno ima samo 1,288,396

To je kao recimo yield finance koji ima cijenu veću od btc jer ima samo 36.635 coina, ali i dalje market cap projekta je puno manji

1 Like

Evo malo sam se zabaljao danas i doznao neke stvari o footballstars. io

Osnivač je Davide Erba, predsjednik nogometnog kluba koji se natječe u talijanskoj seria D.
Osim toga, osnivač je i nekoliko firmi, od kojih se jadna koliko sam skuzio bavi nekakvim aplikacijama i vrijednost firme je “over two bilion dollars”.

Šta to sve skupa znači za ovaj projekt? Nemam pojma :rofl:

ono što @d1namic veli ima smisla i logike meni. teško da ovaj koin može narasti više od 10ak puta, a to u suštini nije neka zarada sem ako se ne uđe sa gomilom para. jer npr ako naraste 20 puta od trenutne cijene market cap bi bio milijarda i 372 miliona i ušao bi po vrijednosti međ 50 najvrijednijih. to će teško ić. a ako naraste 10 puta biće market cap 680 miliona i to nekako i ajd, ali opet na uloženih 500 kuna nije zarada vrijedna pomena. jedino da čoek se kocka sa više para pa da i zarada da bude vrijedna priče, ali uložiti više para u nešta ovako meni isto dođe ko i ganjati kvotu bar 4-5 na kladionici sa velikim parama.

Zar cijena ovisi samo i isključivo o market cupu?

Vidim da po grupama ljudi svršavaju nakon objave da će napravit nešto, što ja ne znam šta znači

ja znam kolko i ti o kriptu otprilike :slight_smile: ali čini mi se da uveliko zavisi

market cap postavlja neki plafon… ne znaci da ce se doci do plafona, ali da nije realno da ide preko…

Po meni ima jedna razlika, na kladionici ne mozes stornirati tiket ako je utakmica pocela i ako tvoja ekipa gubi, ovdje je opcija kakvog takvog izlaza uvijek prisutna

Postoji Cash Out opcija, tako da je isto kao i sa ovim coinima. Ako izađeš kad pada odnosno kad tvoja ekipa gubi, ti si u minusu.