Free hosting bez caka

Pozdrav ljudi, uzeo sam reseller paket kod jednog domaceg provajdera jer mi se vise isplatio nego neki neograniceni paket za broj sajtova koji imam…

Imam cak I visak prostora pa nudim ako nekome treba besplatan hosting, neka se javi.

Dobijate Cpanel I paket sa:
1 domen, 1 mysql baza, 1 email acc, 1 GB prostora, 10gb bandwidth

Ako nekome treba nesto vise, mogu da dodam za badava jos po nesto, povecam, itd…

Eto, pa kome je potrebno neka se javi u komentaru ili pp.
Sve najbolje, pozdrav.

3 Likeova

It’s been a while since we’ve seen pejcha — their last post was > 5y ago.

Mora biti neka kvaka. Nema te pet godina i sad nudis dzaba hosting.

Neka je kvaka 100% , i samo će budala nasjesti.

1 Like

Daj meni da napravim video hosting :blush:

Jel to sve dzabe:
1 domen, 1 mysql baza, 1 email acc, 1 GB prostora, 10gb bandwidth.

Posle kad razradim,ti ako hoces mozes me sutnes :joy:

1 Like

Dragi i cijenjeni moji kolege @Hellas i @komentar, kako ste uhvatili @pejcha s rukama u pekmezu, na osnovu čega? :thinking:

Našeg starog člana nije bilo ne 5 godina nego 6, ali što ima veze; kupio je veći hosting paket i sjetio se starog Foruma te nudi ovdje članovima dio paketa po posebnoj cijeni; free. :+1:

Ne vidim na koji način može oštetiti nekoga tko se javi na ovo? Ako vas pita broj kartice, prijavite ga ovdje, pa ćemo ga uhapsiti, :smile: ali to se neće dogoditi, ne vjerujem. :blush:

P.S. Evo vidim da je ovaj zadnji skužio i način? Pa jasno, svatko se ravna prema sebi. Šutne ga a onda ide na Dailymotion. :blush: :o:

Namera je bila dobra, ali kad smo navikli na lose, lose I ocekujemo :slight_smile:
Molim moderatora da obrise topic.

1 Like

Kako sam ti rekao i u PP-u, nema potrebe da brišemo topic, to nije politika nijednog Foruma pa ni našeg, naravno. :blush:
Ako želiš odgovoriti, napiši odgovor, i ja mislim da su malo prenaglili, to sam i napisao gore, ali nećemo brisati topice sad zbog toga. :blush: :o:

Malo sam se salio izvinjavam se i nisam dobro razumeo,sad si mi pejcha u porukama objasnio.

Vidim na osnovu pp da je doslo do nesporazuma, dajem samo hosting, ovo sto pise 1domen se odnosi na to da mozete samo 1 domen da koristite na tom hostingu

Dakle NE DAJEM DOMEN :sweat_smile::joy::expressionless:

2 Likeova

@pejcha & @c3po

Dečki ja se ispričavam, ali sam i ja onu napomenu primijetio i dao svoj komentar. Ako je sve ok, pozdravljam ponudu.

Iako, opet ne vidim smisao takve suradnje jer nije na dobro ni jednom nije drugom. Hosting se pronađe za jako malo novaca ( besplatno) pa deri peri. Ali dobro, netko će valjda prihvatiti jer je nekom i 1€ puno za dati.

Ne kontam dramu. Nema covjeka pet godina i vise onako zdravo razumski pitam otkud sad takav obrat.

Nisam nigdje reko da su mu ruke u pekmezu i ne znam sto je sad kao pejcha uvrijedjen jer nam je cudno.