Free hosting

Ljudi,
molim savijet za što kvalitetniji free WP hosting.

Hvala

Probaj sa 000webhost.com ili byethost.com

hvala

Sa tim free cesimati samo problema… posebno sa 000webhost.com (barem je tako bilo)

O kakvim je problemima riječ?

Bih nesto rekao oko free hosting, ne koristim ih ali mnogi moji korisnici koji zakupe domen kod nas uzmu 000webhost.com
I posle mozda nekih 6 meseci do godinu dana desi se ovo:

“ee izvinite, sto mi ne radi domen…”

Toliko o free, znaci moj predlog ti je koliko god da kosta, a vjeruj mi godisnje ne kosta puno jer nema toga ko ne moze da izdvoji 1e mesecno tj nekih 12 za godinu dana. Bolje da uzmes placen hosting nego da zapocinjes nesto sa free i to ti propadne.

freehosita je bio ok za usslove dz hostinga…mada nikada nije to kao placen hosting

Kod besplatnog web hostinga si u milosti i nemilosti, jer mogu ti ukinuti sajt čak i bez toga da ti objasne zašto i zbog čega su to uradili, zato najbolje riješenje je komercijalni hosting koji em nije skup (recimo za oko 1$ mjesečno), em sigurniji si tada.

Problemi sa mysql bazama recimo, problemi sa uploadom preko ftp-a itd… itd… Limitiran si svime i svacime a to nazalost tek skontas kad se malo ufuras i vidis sta ti treba. Uglavnom nemoj uzimati to, izdvoji malo novaca i uzmi si normalni hosting. A ako ti je bas tolika kriza da nemas para a full bio htio pokrenuti to nesto svoje, javi se na pm! :slight_smile:

Imam dosta iskustva sa 000webhostom.Imao sam na njemu SMF forum i nakon mjesec dana padne sve,zbrise se kao da ga nije ni bilo.Druga stvar , preporucujem ga totalnim pocetnicima da se malo uvjezbaju na tom hostingu prije nego sto zakupe neki.Bit ce vam lakse tako , bar je meni :slight_smile:

Free Web Hosting, Shared Web Hosting, Virtual Private Servers, Domain Registration, SSL Certificates by Host-ed.net host

CU.CC - Free Domain Registration + Free DNS Service. domena

https://www.appfog.com/
free cloud hosting, ali ovo je za znalce, ne za početnike.