Free Hot Content Za Sve

Moderatori me napadaju jer sam prekrsio pravila. Vozio sam 51Km/h u naselju.

No moj odgovor je jos jedan FREE giveaway.

Dajem vam HOT Content.

Znaci ako imate website o necemu, pa sad neznate o cemu pisat ili imate blog, ili iamte fanpage ili nesto, bilo sto, a neznate sto ej trenutno HOT. Dajte da vam ja iskopam taj content.

PRAVILA IGRE:
Prvi koji replya mora napisat keyword, naprimejr ako zeli content o automobilima, onda mi napise keyword: Ford Mustang i kao opciju moze napisat kakav content trazi (dali price o novom modelu, nesrece, video, stogod)

Nakon toga ne pisite i cekajte moj reply s linkom na content. Nakon toga moze drugi napisat svoj keyword.

P.S. eto koliko vremena imam, bolje da nesto radim…LOL

Nemogu edit, pa eto sam preselio sve na facebook page. Tamo cu ubacivat vruce stvari koje ovdje zatrazite, pa da ne zaspamam ovaj topic s masu linkova. Znaci upisete keyword i ja nadjem par potencijalnih viralnih tema, videa, dogadjaja, vijesti, stogod i dodam na facebook, pa onda tamo pogledate.


Ovo sam nabrzinu sklepao.
Dodao sam neke vruce topice onak napamet opcenito, gadjao sam da uhvatim razne niche. No kad posaljete keyworde onda cu se fokusirat na to.

ZASTO OVO?
Pa eto opet nesto testiram, pa me zanima dali ce itko iamti ikakve koristi od ovoga i sto o ovome misli? Dali je dobio kakve ideje ili mu ovo moze pomoci na bilo koji nacin?

EDIT: jedan primjer ove primjene:
Imate Smijesne Video Klipove stranicu na Hrvatskom i sad bi htjeli dodati nove tek potencijalne smijesne video klipove prije nego ih vasa konkurencija doda…
EDIT2:
Dodao 3 potencijalno viralna videa:


47k views (pratimo da vidimo koliko bude za tjedan dana)

788k views (ovaj vec ima dovoljno, a mogao bi i jos vise)

niti 19k views

Evo ajde prvi da se javim. KW je funny fishing ili fishing fails sta ti je lakse. Treba mi za FB page neki zanimljivi video.

Evo dodao na Facebook pa pogledaj vise njih sam nasao pa javi jel u redu i ako nesto nevalja reci sto.

Prvi nisam do sada video, ostale znam i odlicni su. Hvala!