Gamers.rs projekat - ideje

Kakav projekat bi ste odradili na ovom domenu?

gamers.rs

Ima potencijala za razne stvari, pre svega sam hteo da napravim forum ali toga ima dosta, druga ideja je bila da se napravi portal za novosti o novim igrama koje izlaze.

Sta vi mislite da je najbolje da se uradi?

Domena ko domena ciljana je na srpsko područje i direktnu nišu te šta možeš uraditi sa njom je:

  • kreirati neki portal/news blog za esport scenu u Srbiji ili čak informacije ovesportu u svijetu na domaćem jeziku
  • kreirati zajednicu koja će za cilj imati okupljanje igrača iz različitih igara (jedan od uslova je i serveri za te neke igre)
  • kreirati Counter-Strike matchmaking/gathering sistem gdje ćeš organizovati 5v5 mixeve (ne mora striktno CS, moźe i Dota2/LoL, CS mi je prvi pao na pamet)
  • napraviti WoW zajednicu/server (haha)
1 Like

Ja sam bio vlasnik tog domena prije tebe :smiley: Pustio sam ga da istekne https://web.archive.org/web/20150801131011/http://gamers.rs/

Možeš napraviti neki sajt vezan za igre :slight_smile:

Mozda nesto tipa https://www.hcl.hr/ takodjer gaming kanal. Imaš prostora za to ne znam koji ima portal pored njih samo mene nervira njihov hrvatski naglasak zato ih ne pratim …

šta bi ovo trebalo značiti?

1 Like

Šta je bilo sa turnirima? Zar si odustao? Ako sam te dobro povezao, Rade? Ok.rs i Kgb sponzori bili…

edit:
ldsaldasldlasdaslas

je li ti i sextoys .ba istekla? hahahahaha

Napravi portal vezan za e-sport, to će u budućnosti postati dosta popularno.Izbacuješ klipove sa finalnih mečeva i vesti o turnirima i igračima.

Nemam nista protiv njih a Boga mi ni hrvata samo me naglasak taj nervira kaako pricaju :smiley::smiley:

Kolega mislim da preterujes. Kao sto je nama čudan i specifičan njihov naglasak tako i njima isto nas naglasak i pricanje. Sve u svemu takvim stvarima nije mesto na Forumu. :blush:

2 Likeova

Svi se mi vrlo dobro razumemo na balkanu i to je nase bogatstvo jer kada neko napravi sajt na bilo kom balkanskom ili ex yu jeziku napravio je za milone ljudi koji razumeju :muscle::muscle: kao da je vazno da li je neko napisao ili rekao ovde ili ovdje Moje sajtove posecuju ljudi iz celog balkana i lepo je kada dobijem lovu od svih iako govorim i pisem ovde a ne ovdje Gledajmo biznis a ne ko je kako napisao i koje je nacije.

Sreca pa je na ovom forumu jako malo clanova kojima je problem nacija.

Licno nikada ne bi napravio sajt sa nacionalnom domenom .rs jer je to onda prepreka za nacionaliste,ovako kada napravim na . com dolaze sa svih strana a ja berem lovu :joy::joy:

1 Like

Pa ima li i jedan post da ti nisi komentirao na ovom forumu, jesi ti plaćen tu ili… ?:rofl::joy::joy:

Moracu i ja napraviti duple naloge kao neki :wink: i kao pisacu na drugom jeziku.(zezam se)

Dobro kazes,pisem ovde a nisam placen nista,odo ja malo na odmor :grinning: idem 5 dana na godisnji :joy::joy: ali stvarno. Evo logout sada i vracam se 17.03.2018 :parasol_on_ground:

1 Like

Ti si značajan za forum u svakom pogledu i samo tako da odeš :joy:? ma daj…