Gamers Space

Gamers Space je internacionalni gejmerski portal na kome možete čitati najnovije vesti iz gejmerkog sveta koje svakodnevno objavljujemo, najave i opise igara, walkthrough-ove, speciale i još mnogo toga. Takođe možete gledati i trejlere najnovijih igara, kao i gameplay snimke.

Naš tim se sastoji od desetak mladih ljudi koji se trude da svojim posetiocima svakodnevno obezbede svež, kvalitetan i ekskluzivan sadržaj.

Dizajn portala je prilično dobar i maksimalno sam se potrudio da ne izgleda kao svaki drugi u moru sličnih. Naše boje su svetlo ili cijano plava i bela i one predstavljaju deo onoga zbog čega sajt izgleda kolko tolko originalno.

Ipak ne mogu reći da smo jedini portal takvog izgleda, jer nismo sami pravili template, nego smo ga skinuli i prilagodili našim potrebama.

Naši posetioci su uglavnom iz Srbije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

Svi vaši predlozi i kritike su dobrodošli i pomoćiće mi da napravim još bolji i kvalitetniji portal.

Adresa je

.

kada scrollam put dolje sve je usporeno

Smeta me što oni donji linkovi iznad footera nisu display: block; moram baš mišem doć na tekst da bi kliknuo na link.

“Vi gledate ovo:” bih promjenio u “Trenutno se nalazite na:”

Paddinzi su vam dosta loši, mogli bi ih malo popraviti da ljepše izgleda.

Tekst je nečitljiv na nekim dijelovima stranice. Boje mi nikako ne pašu.

Background mi je prejednostavan za ovakav tip stranice.

Ona reklama u headeru mi nikako ne paše il je poravnajte ili skroz maknite van.

Dizajn mi nije nešto, ima i boljih template-a…

Good luck…

hvala na kritikama i predlozima.

To “Vi gledate ovo” sam bas skoro stavio jer je bilo You are here. Ispravicu to.

Sto se tice reklame, takva je pozicija modula, videcu,npr da joj dodam jos malo transparentnog dela slike ispod,pa da je tako podignem. Primitivan,ali jedini nacin na koji ja to znam da uradim :smiley:

Portal je pre par dana dobio potpuno novi dizajn za koji je zasluzan Zmaj. Na meni ostaje da jos malo uredim module i ostalo, ali otprilike je to to.

Interesuju me vasi komentari na novi dizajn, kao i inace ako imate neko misljenje ili predlog vezan za portal.

Gamers Space

http://www.gs.rs

meni iskreno i nije nesto ali bolje nego prije

a sto se tice dizajna potsjeca me na
http://www.e-sport.hr

Boje su ok, al stranica nema nikakvog stila i pregleda.

Nije bas pregledna stranica, nekako je sve kao na brzinu nabacano.
Sto se tice pregleda, lahko se da naviknuti.